خرید سویا پلت و پرک عمده از بندر امام

خرید سویا پلت و پرک عمده از بندر امام

سویا بهترین دانه از لحاظ برخورداری از پروتئین مکفی برای رشد حیوان است.خرید سویا پلت و پرک عمده از بندر امام در شرکت کهن ترید با قیمت مناسب قابل انجام است.

سویا در مناطق گرمسیری رشد  خوبی دارد و طبیعت آن گرم است . سویا حاوی 15 تا 18 درصد روغن ، 50درصد پروتئین و مابقی آن را املاحی مثل پتاسیم ، نیاسین و  …را شامل می شود .

سویا غالبا به شکل کنجاله برای خوراک دام مصرف میشود، کنجاله سویا تفاله ای است که پس از فرآیند روغن گیری از سویا یا هر دانه دیگری بدست می آید . نتایج بدست آمده از کنجاله های سویا نشان داده است که پس از روغن گیری ، کنجاله های سویا از میزان پروتئین خوبی برخوردار هستند و بهترین منبع برای تامین خوراک محسوب می شود .

سویا یکی از مهمترین جیره های غذایی برای دام و مخصوصا طیور است و حتی برای آبزیان نیز استفاده می شود . سویا به سبب برخورداری از پروتئین نقش مهمی در رشد حیوان دارد و مخصوصا در طیور بر روی زردی رنگ تخم موثر است .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پلت

پرک

لوله ای

مرغداران بیشترین متقاضی برای تهیه سویا پلت و پرک هستند و دلیل آن سهولت مصرف این نوع کنجاله ها برای انواع طیور است و برای مصرف آبزیان نیز نوع پرک یا پودری استفاده می شود .

کشورهای وارد کننده سویا و انواع کنجاله های آن شامل :

هند

برزیل

آرژانتین

واردات سویا پلت و پرک فقط در بنادر جنوبی انجام می شود و بندر امام بیشترین درصد دریافت این محصولات را  در میان سایر بنادر کشور دارد .

مشتریان محترم می توانند برای خرید این محصولات به صورت عمده از بندر امام ، به شرکت کهن ترید مراجعه نمایند و یا از طریق تماس با کارشناسان فروش سفارش خود را ثبت نمایند . برای برقراری ارتباط با کارشناسان لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .