خرید سویا پلت و پرک تضمینی از بندر

خرید سویا پلت و پرک تضمینی از بندر

سویا پلت و پرک در واقع همان کنجاله های سویا از فرایند روغن گیری است. خرید تضمینی این نوع خوراک های دامی از بندربه واسطه شرکت کهن ترید برای مشتریان عزیز فراهم است .

غالبا نحوه مصرف سویا برای تامین خوراک دام مخصوصا گاوهای شیری و همچنین انواع طیور و آبزیان به شکل کنجاله است .

سه نوع کنجاله سویا در بازار خوراک دام قابل عرضه می باشد :

پلت

پرک

لوله ای

در میان این سه نوع کنجاله ، پلت و پرک از نظر راحتی استفاده برای طیور مناسب تر است و بسیار خوش خوراک و غنی از املاح است. در واقع به این نوع مواد ،خوراک دان آماده گفته می شود که پس از بدست آمدن کنجاله بهینه سازی و آماده مصرف برای دام و طیور می شود .

سویا پلت و پرک تضمینی را می توانید با اطمینان از کیفیت محصول در شرکت کهن ترید با قیمت بسیار مناسب تهیه فرمایید ،همچنین شرکت کهن ترید تسهیلاتی را جهت رفاه مشترین گرامی برای خرید به صورت عمده یا جزئی فراهم می نماید .

واردات سویا و انواع کنجاله های آن سالانه از کشورهای مختلف در حال حاضر فقط  در بندرهای جنوبی انجام می شود و اغلب هم در بندر امام بارگیری می شود .

علاوه بر سویا پلت و پرک تضمینی وارداتی ، نوع داخلی آن نیز در انبارهای مازندران ،کرمانشاه و اصفهان موجود است و نسبت به نوع وارداتی در صورت زودبار بودن با سرعت بیشتری به دست مشتری خواهد رسید .

مشتریان محترم برای کسب اطلاعات کاملتر در مورد سویا پلت و پرک تضمینی و همچنین سایر خوراک های تکمیلی داخلی می توانند در ساعات اداری با کارشناسان فروش از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ،تماس حاصل نمایند و مشاوره لازم را قبل از اقدام به خرید دریافت نمایند .

همچنین در صورت تمایل به دریافت اخبار بروز در این حوزه و آشنایی بیشتر با کلیه محصولات خوراک دام ،طیور و آبزیان، می توانید از طریق لینک کانال تلگرامی شرکت عضو شوید.