خرید سویا پلت و پرک برزیل

خرید سویا پلت و پرک برزیل

برزیل یکی از مهمترین کشورهای صادر کننده خوراک دام از جمله ذرت از آمریکای جنوبی است. خرید سویا پلت و پرک برزیل در شرکت کهن ترید با قیمت مناسب امکان پذیر است

کشور برزیل علاوه بر ذرت ، سویا و انواع کنجاله های آن را نیزبه کشور وارد می کند . کلیه محصولات از کشور برزیل  از طریق کشتی در بنادر جنوبی تخلیه می شود که مهمترین بندر دریافت کننده خوراک دام و طیور ، بندر امام خمینی می باشد که بزرگترین و فعالترین بندر تجاری در کل کشور محسوب می شود ودر سال 1306 نیز احداث شده است.

بندر امام خمینی در استان خوزستان بیش از 35 درصد از تجارت دریای کل کشور را به خود اختصاص داده است و به همین دلیل مهمترین بندر تجاری در کل کشور محسوب می شود . علاوه بر واردات دانه سویا ، انواع کنجاله سویا پلت و پرک نیز وارد می شود .

غالبا از سویا به صورت کنجاله برای تامین خوراک دام و طیوراستفاده می شود و از خود دانه برای تولید روغن در کارخانه استفاده می شود . سویا پلت و پرک مناسب ترین نوع کنجاله از لحاظ سهولت استفاده  برای مصرف طیور است. کنجاله سویا از میزان پروتئین خوبی برخوردار است و جزو مهمترین جیره غذایی برای دام ،طیور و حتی برای بعضی از آبزیان است .

واردات سویا در مقایسه با ذرت مخصوصا ذرت دامی کمتر است، تولید سویا داخلی در استانهای جنوبی کشور افزایش یافته است و هم اکنون در انبارهای  مازندران ،اصفهان و کرمانشاه ذخیره و قابل توریع به سراسر استانهاست .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پلت

پرک

لوله ای

مشتریان گرامی که متقاضی خرید سویا پلت و پرک برزیل یا سایر محصولات دیگر هستند می توانند برای کسب اطلاع کاملتر با کارشناسان مجرب واحد فروش تماس حاصل نمایند و از مشاوره قبل از خرید استفاده نمایند . برای برقراری تماس با شرکت کهن ترید لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .