خرید سویا پلت و پرک برزیل تضمینی امسال

سویا بهترین منبع پروتئین گیاهی است. خرید سویا پلت و پرک برزیل تضمینی امسال در شرکت بازرگانی کهن  با مناسب ترین قیمت فراهم است .

سویا در مقایسه با سایر دانه ها بیشترین میزان پروتئین را دارد و میزان چربی آن کمتر است . سویا به دلیل میزان بالای پروتئین و فراورده های متعددی که از آن بدست می آید ارزش زیادی در صنایع غذایی امروز دارد .

کشورهایی که شرایط  تولید ذرت و سویا را به میزان انبوه دارند به سایر کشورهای متقاضی ازجمله ایران صادرمی کنند که از لحاظ اقتصادی بسیار سودآور است .

سویا درمناطق گرمسیری سازگاری زیادی داشته و نیاز به آب کمی دارد . تولید سویا در ایران و در استانهای جنوبی رو به افزایش است و بخش کمی از نیاز کشور هم از طریق واردات از جمله از برزیل انجام می شود .

منشا اصلی سویا در آسیا بوده است که به تدریج در کشورهای دیگر هم راه پیدا کرده است . هند بزرگترین کشور تولید کننده سویا در جهان است که کیفیت سویای آن نیز بسیار بالاست .

کشورهای وارد کننده سویا به ایران عبارت است از :

هند

آرژانتین

برزیل

از سویا معمولا به شکل کنجاله برای خوراک دام و طیور استفاده می شود، کنجاله همان تفاله ای است که پس از فرآیند روغن کشی از دانه بدست می آید و با توجه به نوع دستگاه متفاوت است.

انواع کنجاله های سویا شامل :

پرک

پلت

لوله ای

در میان انواع کنجاله ها ، نوع پرک برای آبزیان و طیور مناسب تر است.  خرید سویا پلت و پرک  را بیشتر دامداران و مرغداران  انجام می دهند  برای تامین خوراک دام و طیور و همچنین برای آبزیان .

مشتریانی که تمایل به خرید سویا پلت و پرک را دارند می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش شرکت بازرگانی  کهن تماس گرفته و با توجه به میزان مصرف سالانه به صورت جزئی یا کلی ثبت سفارش نمایند و همچنین از مشاوره قبل از خرید نیز برخوردارد شوند .