خرید سویا پلت و پرک برزیل تضمینی از بندر

خرید سویا پلت و پرک برزیل تضمینی از بندر

سویا بهترین منبع پروتئین برای خوراک دام و طیوراست.خرید سویا پلت و پرک برزیل تضمینی از بندر را می توانید با بهترین قیمت در شرکت بازرگانی کهن ترید انجام دهید.

سویا به صورت کنجاله به مصرف دامدارای ها و مرغداری ها می رسد و از خود دانه برای مصارف دیگر از جمله تولید روغن استفاده می شود . جالب است بدانید که دانه سویا در میان سایر دانه ها کمترین میزان روغن و بیشتر میزان پروتئین را دارد .

کنجاله های سویا با توجه به نوع دستگاه روغن گیری به سه دسته تقسیم می شود :

پرک

پلت

لوله ای

در میان این سه نوع کنجاله های سویا ، پرک و پلت برای خوراک انواع طیور گوشتی نیز استفاده می شود و بسیار خوش خوراک است . براساس آزمایشات انجام شده بر روی کنجاله های سویا می توان گفت پروتئین و سایر مواد معدنی به میزان  کافی در کنجاله ها موجود است و می تواند بهترین خوراک برای دام ها مخصوصا دام های شیرده و انواع طیور گوشتی باشد .

پروتئین مهمترین عامل تاثیرگذار بر روی رشد است و با توجه به افزایش مصرف در محصولات لبنی و گوشتی و همچنین انواع تخم طیور امروزه از خوراک هایی استفاده می شود که از چربی ، نشاسته و پروتئین لازم برای تامین انرژی و رشد دام و طیور برخوردار باشد .

تامین سویا و انواع کنجاله ها در کشور به دو صورت انجام می شود : تولید داخلی و واردات از کشورهای دیگر. واردات سویا و انواع کنجاله ها نسبت به واردات ذرت مخصوصا از نوع دامی به نسبت کمتر است و تولید سویا در داخل کشور قابل انجام و رو به افزایش است .

کشورهای تولید کننده و صادر کننده سویا عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

هند

سویا دانه ای است که طبیعت گرم و خشک دارد و منشا آن در آسیا بوده است . تولید این دانه در مناطق گرمسیری بهترین کیفیت را دارد و نیاز به آب کمی هم دارد . سویا پلت و پرک برزیل بخشی از واردات خوراک دام و طیور به کشور است که در بندر امام انجام می شود .

مشتریان محترمی که قصد خرید سویا پلت و پرک برزیل را دارند می تواند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و نحوه سفارش با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید تماس حاصل نمایند .