ذرت برزیل

خرید سویا پلت و پرک برزیل از بندر امام

خرید سویا پلت و پرک برزیل از بندر امام

بیشترین واردات سویا و ذرت برای تامین خوراک دام و طیوراستفاده می شود.خرید سویا پلت و پرک برزیل از بندر امام بیشتر برای دامداران و مرغداران صنعتی انجام می شود .

علاوه بر واردات دانه سویا ، انواع کنجاله های آن نیز در بنادر جنوبی وارد می شود . بیشترین درصد واردات کالا در بندر امام انجام می شود ، بندر امام مهمترین و بزرگترین بندر تجاری در کل کشور است که دارای 38 اسکله فعال و سایر امکانات دریایی دارد که مورد توجه بسیاری از شرکت های بازرگانی قرار گرفته است ، علاوه بر آن ، به دلیل اینکه واردات انواع  کالاها از طریق کشتی و از راه دریای آزاد انجام می شود ،کلیه پهلوگیری های کشتی های باربری در بنادر جنوبی ازجمله بندر امام انجام می شود .

انواع کنجاله های سویای وارداتی عبارت است از :

سویا پرک

سویا پلت

سویای لوله ای

سویا معمولا بصورت کنجاله برای خوراک دام و طیور استفاده می شود .سویا پرک و پلت بهترین نوع کنجاله برای مصرف انواع طیوراست، این نوع کنجاله ها به دلیل خرد و پودری بودن آن بسیار مناسب و خوش کوراک است.  خرید سویا پلت و پرک برزیل بیشتر توسط مرغداران صنعتی و پرورش دهندگان انواع طیور خوراکی  به صورت عمده و جزئی انجام می شود .

مشتریان محترم می توانند برای آشنایی با کلیه محصولات خوراک دام و طیور داخلی و خارجی ، به صفحات مختلف سایت کهن ترید مراجعه نمایند و در صورت تمایل به دریافت آخرین اخبار این حوزه ، از طریق لینک عضو کانال تلگرام کهن ترید شوند ، همچنین برای کسب اطلاعات کاملتراز نحوه خرید سویا پلت و پرک برزیل می توانند با کارشناسان فروش از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما، در ساعات اداری تماس حاصل نمایند .