خرید سویا پلت و پرک برزیل از بندر امام خمینی

کنجاله ی سویا بهترین منبع غنی از پروتئین است.خرید سویا پلت و پرک برزیل از بندر امام خمینی می با بهترین قیمیت در بازرگانی کهن فراهم میباشد

سویا در صنایع غذایی امروز یکی از از دانه های مهم و با ارزش بشمار می رود که مهمترین ارزش آن ، میزان بالای پروتئین وجود در آن است  و نتیجه آزمایشات انجام شده بر روی این دانه ، میزان پروتئین حدود   50درصد و میزان چربی حدود 20 درصد و باقی آن را سایر مواد معدنی تشکیل داده است .

کنجاله های سویا یکی از بهترین خوراکهای مخصوص دام و طیور است و جزو وعده های اصلی محسوب می شود ، البته از خود دانه سویا هم استفاده می شود ولی معمولا به صورت انواع کنجاله به مصرف دام و طیور می رسد .

سویا پس از روغن گیری ، تفاله هایی دارد که به آن کنجاله هم گفته می شود و نوع این کنجاله ها به نوع دستگاه روغن گیری بستگی دارد .

انواع کنجاله های سویا شامل :

پلت

پرک

لوله ای

علاوه بر واردات ذرت، سویا و انواع کنجاله های آن هم وارد می شود . سویا پلت و پرک برزیل هم مانند سایر محصولات خوراک دام و طیور متقاضیان زیادی در بازار دارد  و توسط شرکت های بازرگانی خریداری و وارد می شوند .واردات سویا و کنجاله های آن نسبت به واردات ذرت کمتر است و میزان آن به  مقدار مصرف سالانه و حجم سفارش ها دارد .

کشورهای واردکننده سویا و کنجاله های آن عبارت است از:

برزیل

آرژانتین

هند

کلیه واردات از کشورهای ذکر شده در بنادر جنوبی و بیشتر در بندر امام خمینی انجام می شود. بندر امام خمینی یکی از بزرگترین و مهمترین بنادر تجاری در کل کشور است که بیشترین ظرفیت نگهداری و پذیرش کالا را در بین بنادر تجاری دارد .

خرید ذرت از بندر امام خمینی را می توانید با مراجعه به بازرگانی کهن و بدون واسطه انجام دهید . بازرگنی کهن با سابقه مفید در واردات و صادرات  خوراک دام و طیور در تلاش است تا با فراهم نمودن شرایط مناسب برای مرغداران و دامداران عزیز ، کمک شایانی در خرید مطلوب و با قیمت مناسب داشته باشد .

مشتریان گرامی می توانند برای تهیه سویا پلت و پرک برزیل با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس حاصل نمایند . جهت برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما، مراجعه نمایید