خرید سویا پلت و پرک برزیل از بنادر کشور

علاوه بر واردات سویا انواع کنجاله ها نیز به بنادر کشور وارد می شود.سویا پلت و پرک برزیل  با توجه به میزان مصرف سالانه خرید و وارد می شوند .

برزیل یکی از کشورهای تولید کننده انبوه ذرت و سویاست که علاوه بر تامین نیاز خود ، به سایر کشورهای دیگر نیز صادر می کند . سویا در میان  انواع دانه ها ، از بیشترین میزان پروتئین و کمترین میزان روغن برخوردار است.

طبیعت سویا غالبا گرم و خشک است و در مناطق گرمسیری بیشترین کیفیت را دارد .نتیجه آزمایشات انجام شده بر روی سویای مناطق مختلف بیانگر این است که  آب و هوا و نوع خاک تاثیر مستقیم بر روی کیفیت محصول دارد .

علاوه برذرت ، سویا نیز جزو جیره های اصلی برای خوراک دام و طیور است . نحوه استفاده سویا به عنوان خوراک دام  و طیور معمولا به شکل کنجاله می باشد ، کنجاله همان تفاله های حاصل از فرآیند روغن گیری است که از دانه های روغنی بدست می آید .

انواع کنجاله ها عبارت است از :

پلت ( صفحه ای )

پرک ( پودری )

لوله ای ( فشنگی )

در میان این سه نوع کنجاله ، پرک و پلت برای مصرف انوع طیور گوشتی نیز استفاده می شود . این کنجاله ها به دلیل پودری و نازک بودنشان هضم آسانی دارد و بلعیدن آن هم برای دام و هم طیور آسان است.

سویا حاوی حدودا  50 درصد پروتئین ، 20 درصد چربی و 30 درصد هم سایر املاح و ویتامین ها مثل آهن ،پتاسیم و … است و حتی کنجاله آن نیز از مقدار قابل توجهی پروتئین برخوردار است . واردات سویا پلت و پرک از برزیل و سایر کشورهای دیگر به ایران معمولا بر اساس میزان مصرف سالانه و ثبت سفارش های انجام شده صورت می گیرد و در بنادر جنوبی از جمله بندر امام وارد و تخلیه می شوند .

مشتریان محترم می توانند برای کسب اطلاعات کاملتر از قبیل قیمت خرید و نحوه  ثبت سفارش به صورت عمده یا جزئی برای تهیه سویا پلت و پرک به صفحه تماس با ما ، مراجعه کرده و سوالات خود را از کارشناسان فروش بپرسند . همچنین در صورت تمایل به آشنایی با سایر خوراک های تکمیلی علاوه بر مطالعه مطالب سایت می توانید عضو کانال تلگرام شرکت بازرگانی کهن ترید شوید .