خرید سویا پلت و پرک از بندر امام خمینی

خرید سویا پلت و پرک از بندر امام خمینی

سویا پلت و پرک بهترین نوع کنجاله برای مصرف طیور است.خرید سویا پلت و پرک از بندر امام خمینی در شرکت کهن ترید به صورت عمده و جزئی برای مشتریان امکان پذیراست.

بیشتر واردات سویا و کنجاله های آن در بنادر جنوبی ازجمله بندر امام خمیمنی در استان خوزستان انجام می شود . بندر امام خمینی  با برخورداری از 38 اسکله به طول 7 کیلومتر ، بزرگترین و فعالترین بندر تجاری در کشور است . خرید سویا پلت و پرک ، با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت در شرکت بازرگانی کهن ترید فراهم است .

سویا غالبا به شکل کنجاله برای دام و طیور قابل استفاده است، سویا پرک و پلت به دلیل راحتی استفاده مورد استقبال مرغداران زیادی گرفته است و بسیار خوش خوراک است .

سویا نسبت به ذرت از روغن کمتری برخوردار است ولی میزان پروتئین آن دو برابر سایر دانه های روغنی دیگر است. تولید سویا در مناطق گرمسیری رشد بهتری دارد و حتی نوع خاک و آب و هوای منطقه بر کیفیت سویا تاثیر گذار است .

انواع کنجاله های سویا از کشورهای مختلف در بنادر جنوبی وارد می شوند که بستگی به کیفیتشان قیمت های متفاوتی دارند .کنجاله های سویا تفاله های بدست آمده از فرآیند روغن گیری هستند که با توجه به نوع دستگاه متفاوت هستند .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پلت

پرک

لوله ای

کنجاله های پلت و پرک مورد استفاده بسیاری از مرغداران صنعتی قرار گرفته است و به عنوان مهمترین جیره غذایی طیور محسوب می شود . کنجاله های سویا از پروتئین کافی برای رشد طیور برخوردار است و همینطور مصرف این کنجاله ها بر روی زردی دانه نیز موثر است .

مشتریان محترم می توانند برای تهیه انواع خوراک دام و طیور یا سایر خوراک های تکمیلی دیگر، با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند و اطلاعات لازم را کسب نمایند، همچنین در صورت تمایل نیزمی توانند با عضویت از طریق لینک تلگرام شرکت کهن ترید از اخبار بروز این حوزه مطلع شوید .