خرید سویا پلت برزیل

خرید سویا پلت برزیل

واردات سویا و انواع کنجاله های آن از برزیل توسط شرکت بازرگانی کهن ترید، در طی سال انجام می شود. خرید سویا پلت برزیل با قیمت مناسب و کیفیت عالی قابل انجام است

مصرف سویا جهت تامین خوراک دام و طیور غالبا به صورت کنجاله انجام می شود .افزایش دامداری ها و مرغداری های صنعتی موجب افزایش مصرف خوراک نیز شده است . با مکانیزه شدن پرورش دام و طیور ،تامین خوراک به شیوه سنتی کمتر استفاده می شود و بیشتر از دان های آماده که غنی شده از ویتامین ها و املاح ضروری و همچنین استاندارد سازی شده جهت سهولت مصرف و هضم برای دام است استفاده می شود .

کنجاله های سویا از فرایند روغن گیری بدست می آید که با توجه به نوع دستگاه روغن گیری ، سه نوع کنجاله بدست می آید که برای مصرف خوراک دام و طیور و حتی آبزیان بسیار مناسب است .

انواع کنجاله ها عبارت است از :

پلت

پرک

لوله ای

در میان این سه نوع ،کنجاله پرک به دلیال راحتی استفاده و پودری بودن آن، بسیار مناسب برای مصرف طیور و آبزیان است. مرغداران و مخصوصا پرورش آبزیان خوراکی متقاضیانی خاص این نوع کنجاله هستند .نوع پلت و لوله ای برای دام ها مخصوصا از نژاد شیری بسیار مفید و خوش خوراک است . کنجاله های سویا غنی از پروتئین است و بر روی رشد حیوان بسیار موثر است . علاوه بر سویا پلت برزیل ، انواع کنجاله های دیگر نیز از این کشور وارد می شود ولی در مقایسه با واردات ذرت کمتر است .

کشورهای وارد کننده سویا و انواع کنجاله ها عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

هند

علاوه بر کنجاله های وارداتی ، نوع داخلی آن نیز با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب در انبار مازندران، اصفهان و کرمانشاه نیز موجود است و با فاصله زمانی کوتاهتری برای مشتری ارسال خواهد شد .

مشتریان محترمی که قصد خرید سویا پلت برزیل را دارند برای اطلاع از قیمت و نحوه ثبت سفارش می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرند و اطلاعات لازم را کسب نمایند .