خرید سویا پلت برزیل عمده از بندر امام

خرید سویا پلت برزیل عمده از بندر امام

انواع کنجاله های سویا یکی از خوراک های پر طرفدار دام وطیور است .خرید سویا پلت برزیل عمده از بندر امام را می توانید با بهترین کیفیت در شرکت کهن ترید تهیه نمایید .

سویا اغلب بصورت کنجاله برای خوراک دام و طیور فراهم می شود و علاوه بر خوش خوراک بودن آن بسیار مقوی و پر مصرف است . کنجاله های سویا همان تفاله هایی است که پس از فرایند روغن گیری بدست می آید .

تولید سویا و کنجاله ها درکشور نیز رو به افزایش است وعلاوه بر واردات ، تولید داخلی در استانهای جنوبی نیز انجام می شود . وادرات سویا معمولا از 3 کشور به ایران انجام می شود که تمام آنها در بندر امام تخلیه می شوند .

کشورهای وارد کننده سویا به ایران عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

هند

بیشتر مصرف کنندگان کنجاله های سویا مرغداران هستند ولی دامداران نیز علاوه بر ذرت دامی از کنجاله سویا هم در وعده های غذایی دام استفاده می برند . مصرف کنندگان می توانند برای خرید سویا پلت برزیل عمده به شرکت بازرگانی کهن ترید مراجعه نموده و یا با برقراری تماس سفارش خود را ثبت نمایند .

تهیه خوراک دام و طیور مثل ذرت و سویا با توجه به حجم زیاد مصرف سالانه ،معمولا به صورت عمده خریداری می شود . دامداری ها و مرغداری های صنعتی برای تامین خوراک ،از دان های آماده و غنی شده ای سرشار از پروتئین ، چربی و نشاسته باشد استفاده می کنند. این دانه ها تاثیر بسیار زیادی بر روی رشد حیوان ، رنگ گوشت و تخم طیور می گذارد .

انواع کنجاله های موجود در بازار شامل :

پلت

پرک

فشنگی

مشتریان محترم از جمله مرغداران می توانند جهت اطلاع از شرایط خرید سویا پلت برزیل عمده با مراجعه به صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش  شرکت کهن ترید تماس حاصل نمایند و مشاوره قبل از خرید محصول را دریافت کنند .