خرید سویا پلت برزیل تضمینی از بندر

خرید سویا پلت برزیل تضمینی از بندر

سویا یکی از بهترین منابع غنی از پروتئین است که در کنار ذرت برای تامین خوراک دام استفاده می شود . مشتریان می توانند خرید سویا پلت برزیل تضمینی از بندر را در شرکت کهن ترید انجام دهند.

کلیه کشورهای تولید کننده انبوه ذرت و سویا علاوه و بر خود دانه ، کنجاله آنها را نیز صادر می کنند . در واقع کنجاله همان تفاله ای است که به موجب تولید فراورده ها از سویا و ذرت بدست می آید .

کشورهای صادر کننده سویا و کنجاله به ایران عبارت اند از :

  • برزیل
  • آرژانتین
  • روسیه

با توجه به آزمایشات و  تحقیقاتی که درساختار کنجاله ها به عمل آمده می توان گفت ارزش غذایی حتی در کنجاله نیز حفظ شده و برای تامین پروتئین و انرژی لازم می توان از آن استفاده کرد . با توجه به مکانیزه شدن پرورش دام و طیور، برای تامین خوراک و بالا بردن درصد رشد می بایست از منابع غنی پروتئین استفاده نمود که می توان این منابع را در سویا و ذرت بدست آورد .

خرید سویا پلت برزیل تضمینی از بندر هم اکنون قابل انجام است و مشتریان می توانند سویا پلت را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تهیه نمایند . شرکت کهن ترید برای ایجاد رفاه هر چه بیشتر مشتریان عزیز خدمات لازم را جهت خرید فراهم نموده است . متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاع از نحوه خرید سویا پلت برزیل تضمینی از بندر با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمایند .