انواع سویا مدلل

خرید سویا پلت برزیل از بندر امام

خرید سویا پلت برزیل از بندر امام

علاوه بر ذرت ، سویا و انواع کنجاله آن سالانه با حجم بسیار زیادی دربندر امام وارد می شود. خرید سویا پلت برزیل از بندر امام با مناسبترین قیمت در شرکت کهن ترید امکان پذیر است

علاوه بر ذرت ، واردات سویا نیز از برزیل انجام می شود . برزیل و آرژانتین از آمریکای جنوبی سالانه حجم بسیار زیادی از این محصول را برای تامین خوراک دام و طیور به بنادر جنوبی کشور صادر می کنند.

سویا و ذرت یکی از محصولات پر مصرف در ایران است که بیشترین استفاده غالبا برای تامین خوراک دام و طیور است . سویا نسبت به ذرت از پروتئین بیشتری برخورداری است و به همین دلیل سویا یکی از مهمترین وعده های غذایی برای دام مخصوصا دام های شیری است .

سویا به صورت کنجاله برای مصرف دام و طیور که از فرآیند روغن گیری بدست می آید ،مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پلت

برک

لوله ای

شرکت بازرگانی کهن ترید علاوه بر سویا پلت برزیل ،سایر خوراک های داخلی و خارجی دیگر را نیز با قیمت و کیفیت مناسب عرضه می کند .

واردات سویا و ذرت از کشورهای برزیل و آرژانتین به ایران در بنادر جنوبی انجام می شود که بندر امام مهمترین و بزرگترین بندر فعال تجاری در کل کشور است .سالانه بالغ بر چندین هزار تن خوراک دام به کشور انجام می شود که نسبت به سایر کالاهای اساسی سهم زیادی است . میزان واردات سویا و ذرت  به میزان مصرف وابسته است که در سالهای اخیر افزایش نیز داشته است .

مشتریان محترمی که تمایل به خرید سویا پلت برزیل از بندر امام را دارند می توانند برای دریافت اطلاعات دقیق تر از قیمت وشرایط فروش با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمایند .