خرید سویا پلت برزیل ازبندر امام خمینی

خرید سویا پلت برزیل از بندر امام خمینی

سویا پلت بدلیل سهولت  استفاده مناسب ترین نوع خوراک برای طیور است به همین دلیل خرید سویا پلت برزیل از بندر امام خمینی مورد استقبال بسیاری از مرغداری ها قرار گرفته است .

سویا پلت به عنوان خوراک آماده ،مورد استفاده دام و طیور قرار می گیرد .استفاده این محصول اثرات اساسی و مهمی را بر روی رشد دام و طیور به وجود می آورد. این محصول میزان اشتها را تا حد بسیار زیادی بالا میبرد، همین عامل سبب بالا رفتن حجم گوشت و شیردهی زیاد دام میشود. ضمن اینکه با توجه به فایده ها و مغذی بودن این خوراکی ، مصرف کنندگان آن را به طور ترکیب شده مورد استفاده قرار می دهند.

برزیل، از بزرگ ترین تولید کنندگان سویا می باشد که از نظر جنبه صادراتی و فروش به کشورهای وارد کننده ، رونق فراوانی پیدا کرده است. برزیل با داشتن بهترین موقعیت آب و هوایی برای تولید محصولات دامی شرایط مساعدی را در اختیار دارد

خرید سویا پلت برزیل از بندر امام خمینی در سال های اخیر افزایش بیشتری نسبت به سال گذشته داشته  و این بیانگر تاثیر چشمگیر پروتئین دررشد پرندگان است .

شرکت بازرگانی کهن ترید با سابقه درخشان در صادرات ،واردات و حتی تولید داخلی مفتخر است سالیانه خدمات مفیدی را در تامین خوراک دام و طیور مشتریان فراهم نموده است . مشتریان محترم می توانند جهت مشاوره قبل از خرید سویا پلت برزیل از بندر امام خمینی ، به صفحه تماس با ما مراجعه نمایند  .