سویا آرژانتین و برزیل

خرید سویا پلت آرژانتین

خرید سویا پلت آرژانتین

واردات محصولات خوراک دام و طیور صرفا در بنادر جنوبی انجام می شود. خرید سویا پلت آرژانتین با کیفیت مرغوب در شرکت کهن ترید برای مشتریان فراهم است .

سویا در میان دانه ها کمترین میزان روغن و بیشترین پروتئین را دارد. پروتئین مهمترین عامل برای رشد است و به همین دلیل بهترین منبع تامین پروتئین برای رشد حیوان است .  سویا اغلب به صورت کنجاله برای دام و طیور استفاده می شود .

علاوه بر واردات دانه سویا انواع کنجاله ها نیز از کشورهای مختلف به کشور وارد می شوند .

کشورهای وارد کننده سویا به ایران عبارت است از :

آرژانتین

برزیل

هند

انواع کنجاله ها یسویا عبارت است از :

فشنگی  یا لوله ای

پرک یا پودری

پلت یا صفحه ای

آرژانتین تنها بخشی از واردات سویا و ذرت به کشور است . واردات سویا نسبت به ذرت کمی کمتر است، در سالهای اخیر افزایش تولید سویای داخلی در استانهای جنوبی کشور افزایش یافته است و با مدیریت بهتر منابع می توان تولید این دانه را افزایش داد تا علاوه بر تامین نیاز داخل کشور صادرات به سایر کشورها نیز انجام می شود.

شرکت کهن ترید علاوه برعرضه خوراک های خارجی مثل سویا پلت آرژانتین ، انواع خوراک های داخلی را نیز برای مشتریان محترم فراهم  نموده است . با استفاده حداکثری از کلیه منابع طبیعی و زائد خوراکی  مثل هسته زیتون ، خرما و … و با استفاده از تلاش و تخصص کارشناسان در حوزه صنایع غذایی موفق به تولید خوراک با ارزش غذایی و ویتامین های ضروری برای دام و طیور شده است که علاوه بر تامین خوراک دام و طیور داخلی ، صادرات این محصولات به سایر کشورهای همسایه نیز انجام می شود.

مشتریان محترم می توانند در صورت تمایل به تهیه سویای آرژانتین ، جهت کسب اطلاعات کاملتر از شرایط خرید سویا پلت آرژانتین با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند .

همچنین پیشنهاد می شود برای آشنایی با کلیه محصولات خوراک دام و طیور داخلی علاوه  بر مطالعه کلیه صفحات سایت مخصوصا صفحه خوراک های تکمیلی از طریق لینک، عضو کانال تلگرام شرکت کهن ترید شده ، اخبار و اطلاعات بروز را دریافت نمایید .

برای برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .