خرید سویا پلت آرژانتین عمده از بندر امام

خرید سویا پلت آرژانتین عمده از بندر امام

با افزایش مصرف سویا و فراورده های آن برای تامین خوراک دام، تهیه این کالاها به صورت عمده پیشنهاد می شود . خرید سویا پلت آرژانتین عمده از بندر امام برای مشتریان می تواند مقرون به صرفه باشد .

سویا پلت یکی از انواع کنجاله های سویاست که پس از فرآیند روغن گیری بدست می آید . سویا یکی از بهترین و حتی مهمترین منبع پروتئین برای خوراک دام به شمار می رود که اغلب به صورت کنجاله مصرف می شود . علاوه بر دانه سویا کنجاله آن نیز توسط کشورهای تولید کننده از جمله آرژانتین صادر می شود . با افزایش دامداری ها و مرغداری ها ،خرید سویا پلت آرژانتین عمده از بندر امام و همچنین سایر خوراک های دامی افزایش یافته و در تمام فصول سال برای مصرف کنندگان قابل عرضه می باشد .

کشور آرژانتین با توجه به محدوده جغرافیایی ،کالای صادراتی به ایران را از طریق آبهای آزاد و با کشتی ارسال می کند . تمام بنادر جنوبی کشور از امکانات مناسب دریایی برخوردار بوده و می تواند محصولات وارداتی را دریافت و ذخیره سازی کنند. بندر امام مهمترین و اصلی ترین بندر تجاری در میان بنادر شمالی و جنوبی کشور است که بیشترین سهم واردات کالاها از جمله خوراک دام را به خود اختصاص داده است .

مشتریان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید سویا پلت آرژانتین عمده از بندر امام، با مراجعه به صفحه تماس با ما ، از کارشناسان مجرب شرکت کهن ترید مشاوره دریافت کنند .