خرید سویا پلت آرژانتین از بندر امام

آرژانتین علاوه بر ذرت،سویا و انواع کنجاله را به ایران صادر می کند.خرید سویا پلت آرژانتین از بندر امام را می توانید در بازرگانی کهن انجام دهید

سویا یکی از غنی ترین پروتئین های گیاهی در میان دانه هاست که در مقایسه با سایر دانه ها کمترین میزان روغن و بیشترین میزان پروتئین را دارد . سویا و انواع کنجاله های آن بهترین منبع تامین پروتئین دام و طیور است که جزو جیره های مهم محسوب می شود .

انواع کنجاله های سویا شامل :

پلت

پرک

لوله ای

در میان کنجاله های ذکر شده ، پلت و سپس پرک بهترین نوع برای مصرف انواع طیور است ، سویا پلت و پرک به دلیل پودری  یا صفحه ای بودنشان هضم آسان تری دارد و مرغداران تقاضای بیشتری برای خرید دارند . کنجاله های لوله ای یا فشنگی برای مصرف انواع دام قابل استفاده است ولی از پرک و پلت هم می توان  استفاده کرد.

واردات سویا نسبت به ذرت کمتر است و تولید سویا در داخل کشور نیز انجام می شود. سویا با توجه به طبیعت گرم و خشک و نیاز به آب کم قابل کشت در داخل است و هم اکنون در استانهای جنوبی کشت این دانه رو به افزایش می باشد . سویای داخلی در انبارهای مازندران ، کرمانشاه  واصفهان ذخیره می شود و قابل توزیع به سایر نقاط کشور می باشد .

کشورهای وارد کننده سویا در ایران عبارت است از :

آرژانتین

برزیل

هند

واردات سویا پلت آرژانتین و دیگر کشورها اغلب در بندر امام انجام می شود ومشتریان عزیز می توانند برای خرید به بازرگانی کهن مراجعه حضوری یا تلفنی داشته باشند .

دامداران و مرغداران عزیز برای تهیه سویا پلت آرژانتین و یا سایر خوراک های تکمیلی می توانند با برقراری ارتباط با کارشناس فروش از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ،سوالات خود را مطرح نموده و اطلاعات لازم قبل از خرید ازجمله قیمت خرید ، زمان تحویل و نحوه ثبت سفارش را کسب نمایند.

کارشناسان فروش بازرگانی کهن آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز می باشند .