خرید سویا پلت آرژانتین از بندر امام خمینی

خرید سویا پلت آرژانتین از بندر امام خمینی

آرژانتین یکی از صادر کننده های سویا و سایر خوراک دام به ایران است . خرید سویا پلت آرژانتین از بندر امام خمینی با کیفیت عالی در شرکت کهن ترید قابل انجام است

اغلب محصولات و کالاهای خوراک دام وارداتی از آمریکای جنوبی در بندر امام خمینی وارد و تخلیه می شود . بندر امام خمینی بزرگترین و فعالترین بندر تجاری در کل کشور است . بندر امام خمینی با 38 اسلکه فعال از بیشترین امکانات واردات و صادرات کالا برخوردار است و سالانه بیش از37 میلیون تن ظرفیت پذیرش کالا را دارد .

در میان دانه هایی که برای خوراک دام و طیور استفاده می شود ،میزان برخورداری از پروتئین در سویا بیشتر از بقیه است . عموما از سویا به شکل کنجاله برای مصرف خوراک دام و طیور استفاده می شود .

طی آزمایشات انجام شده بر روی انواع کنجاله های سویا، نتایج بدست آمده براین است که حتی در کنجاله های سویا نیز به میزان کافی پروتئین و سایر املاح لازم وجود دارد . به طور کلی  سویا متشکل از 50 درصد پروتئین ، 15 تا 18 درصد روغن و مابقیه آن را املاح و ویتامین های دیگر تشکیل می دهند .

سویا غنی از پروتئین است و این ویژگی بر اهمیت این دانه افزوده است . کشورهایی که شرایط مساعد و سازگاری از لحاظ خاک ، آب و هوا برای تولید این دانه را داشته باشند می توانند تولید را به میزان انبوه برسانند و علاوه بر تامین نیاز خود به کشورهای دیگر نیز صادر نمایند .

کنجاله ها با توجه به دستگاه روغن گیری انواع متفاوتی دارد که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پلت (صفحه ای )

پرک (پودری)

لوله ای (فشنگی)

در میان انواع کنجاله ها ،  سویا پلت آرژانتین از بندر امام خمینی بیشتر مورد استقبال مرغداران قرار می گیرد و دلیل آن هم راحتی استفاده برای طیور است . البته سویا پرک نیز متقاضی زیادی از سوی مرغدارن  و البته پرورش آبزیان دارد .

مشتریان محترم جهت خرید سویا پلت آرژانتین از بندر امام خمینی می توانند به صورتی تلفنی یا حضوری با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید در تماس باشند و از مشاوره قبل از خرید برخوردار شوند . برای برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .