سویا آرژانتین

خرید سویا پلت آرژانتین از بنادر کشور

خرید سویا پلت آرژانتین از بنادر کشور

واردات سویا و انواع کنجاله ها از کشورهای دیگر فقط در بنادر جنوبی کشور انجام می شود ،خرید سویا پلت آرژانتین در طی سال در شرکت کهن ترید قابل انجام است.

آرژانتین در آمریکای جنوبی یکی از کشورهای تولید کننده انبوه سویا و ذرت است که به سایر کشورهای متقاضی دیگر از جمله ایران صادر می کند .

سویا در کشورهای مختلف کیفیت های متفاوتی دارند ، سویا طبیعت معتدل و رو به گرم و خشک است و در مناطق گرم و خشک سازگاری بیشتری دارند و نیاز به آب در آنها کمتر از ذرت است .

سویا فراورده های متعددی دارد و کاربرد های آن برای مصارف انسانی و دامی بسیار زیاد است .

فراورده های سویا عبارت است از :

روغن سویا

شیر سویا

آرد سویا

سس سویا

آجیل سویا و …

بیشترین ترکیب سویا شامل پروتئین و تنها 18 الی 20 درصد آن  دارای روغن است و بقیه نیز شامل آهن ، پتاسیم و …. هستند .

سویا در اغلب موارد به صورت کنجاله برای دام و طیور استفاده می شود . با افزایش مصرف و افزایش دامداری ها و مرغداری های صنعتی ، تامین خوراک دام و طیور نیز از روش سنتی به صنعتی تبدیل شده است و برای رشد و تامین انرژی دام از دان های آماده و غنی شده استفاده می شود .

انواع کنجاله های سویا به سه شکل است :

پرک

پلت

لوله ای

نوع کنجاله های بدست آمده از دانه سویا به دستگاه روغن گیری بستگی دارد . سویا پلت آرژانتین یکی از انواع کنجاله هایی است که در میان مرغداران طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است . دلیل استفاده از این نوع کنجاله سهولت استفاده برای انواع طیور است .

مشتریان محترمی که متقاضی خرید سویا پلت آرژانتین هستند می توانند تنها با برقراری  تماس با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ، سفارش خود را به صورت کلی یا جزئی با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب ثبت نمایند و در موعد مقرر دریافت نمایند .