خرید سویا پرک برزیل

خرید سویا پرک برزیل

کنجاله های سویا محبوب ترین جیره غذایی برای دام و طیور است. خرید سویا پرک برزیل در میان مرغداران صنعتی متقاضیان بیشتری دارد.

سویا به دلیل برخورداری از پروتئین فراوان مهمترین منبع برای تامین خوراک دام و طیور و پروتئین لازم برای رشد حیوان است . سویا و ذرت مهمترین خوراک در وعده های غذایی است و تقریبا تمام مواد معدنی و املاح مورد نیاز برای رشد دام و طیور را تامین می کند .

واردات سویا و انواع کنجاله های آن سالانه با حجم زیادی در بنادر جنوبی کشور وارد می شود. علاوه بر برزیل کشورهای دیگری نیز وارد کننده خوراک دام و طیورهستند و غالبا ارسال بار از سوی این کشورها دربنادر جنوبی انجام می شود .

کشورهای وارد کننده سویا به ایران عبارت است از :

هند

برزیل

آرژانتین

برزیل و آرژانتین در آمریکای جنوبی و هند در آسیای جنوبی کالاهای صادراتی به ایران را از طریق کشتی و در بنادر جنوبی که اغلب بندر امام خمینی است،  وارد می کنند .سالانه حجم زیادی کنجاله سویا ازجمله سویا پرک برزیی در بندر امام تخلیه شده و به مقصد مشتریان ارسال می گردد.

سویا فراورده های متعددی دارد و غالبا برای تامین خوراک دام و طیور از کنجاله آن استفاده می کنند . کنجاله ها همان تفاله هایی هستند که پس از روغن گیری از دانه بدست می آید . جالب توجه است که درصد وجود روغن در این دانه تنها 18 الی 20 درصد است وبیشترین درصد نیزدر حدود 50 درصد شامل  پروتئین می شود .

 انواع کنجاله ها عبارت است از :

پرک

پلت

لوله ای

پرک و پلت بهترین نوع کنجاله برای مصرف طیور و برای آبزیان نیز نوع پرک آن بسیار پر مصرف است. راحتی مصرف این نوع کنجاله ها و همچنین میزان بالای پروتئین موجود درآنها موجب استقبال مشاغل پرورش دهنده انواع طیور و ماهیان خوراکی شده است .

شرکت بازرگانی کهن ترید جهت رفاه مشتریان عزیز با با ارائه مشاوره قبل از خرید و فروش مستقیم این محصولات کمک شایان در مدیریت هزینه های مصرف کنندگان داشته است . مشتریان محترمی که تمایل به تهیه سویا پرک برزیل دارند می توانند  در ساعات اداری با کارشناسان فروش در تماس بوده و راهنمایی های لازم جهت ثبت سفارش را کسب نمایند . لطفا جهت برقراری ارتباط با کارشناسان فروش به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .