سویا آرژانتین

خرید سویا پرک برزیل تضمینی از بندر

خرید سویا پرک برزیل تضمینی از بندر

با افزایش دامداری و مرغداری ها ،تنوع و تولید خوراک  آنها نیز افزایش یافته است . متقاضیان می توانند خرید سویا پرک برزیل تضمینی از بندر را در شرکت کهن ترید انجام دهند .

با افزایش دامداری ها و مرغداری های صنعتی ، صنایع خوراک دام نیز برای تامین غذا و بالابردن کیفیت تولید و تکثیر از مواد غذایی غنی از پروتئین و نشاسته برای دام و طیور استفاده می کنند . به همین دلیل دانه های ذرت و سویا و همینطور کنجاله های آن بسیار ارزشمندتر از قبل شده اند و رتبه یک را درکاشت و برداشت میان سایر غلات و حبوبات را به خود اختصاص داده اند .

مشتریان می توانند جهت تامین خوراک دام و طیور و حتی برای آبزیان از پرک سویا در جیره های غذایی استفاده کنند .خرید سویا پرک برزیل تضمینی از بندر را با بهترین کیفیت می توانند از شرکت نیک نام کهن ترید تهیه فرمایند .

شرکت کهن ترید علاوه بر واردات خوراک دام به تولید داخلی نیز پرداخته و از منابع موجود در راستای تامین خوراک  نهایت استفاده را انجام داده است ،کنجاله هسته خرما و زیتون نمونه ای از فراورده های خوراک دام تولید شده در این شرکت است .

مشتریان عزیز جهت اطلاع و آشنایی با سایر محصولات خوراک دام و همچنین خرید سویا پرک برزیل تضمینی از بندر  می توانند با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمایند .