خرید سویا پرک برزیل تضمینی از بندر

خرید سویا پرک برزیل تضمینی از بندر

سویا یکی از محبوبترین خوراک ها برای دام و طیور است .مرغداران صنعتی بیشترین متقاضی خرید سویا پرک برزیل تضمینی از بندر هستند .

سویا در میان دانه ها بیشترین منبع پروتئین را دارد و این ویژگی سبب افزایش مصرف و تولید آن در سراسر دنیا شده است . واردات سویا سالانه  در کشور به میزان مصرف کارخانه ها و مرغداران و دامداران صنعتی بستگی دارد، علاوه بر واردات دانه سویا ، انواع کنجاله ها نیز در بنادر جنوبی وارد می شوند .

انواع کنجاله های سویا شامل :

سویا پرک

سویا پلت

سویا لوله ای

نوع کنجاله ها به دستگاه روغن گیری سویا بستگی دارد . در میان انواع کنجاله های سویا،  سویا پرک به دلیل پودری بودن آن برای مصرف انواع طیور و حتی آبزیان بسیار مناسب است .

بسیاری از مصرف کنندگان سویا پرک برزیل در استانهای جنوبی کشور هستند ، علاوه بر واردات سویا و انواع کنجاله های آن به کشور ، سویا در داخل  کشور نیز تولید می شود و در انبارهای شمالی و جنوبی کشور از جمله مازندران ، اصفهان و کرمانشاه ذخیره می شوند .

ارسال سویای وارداتی از برزیل به مقصد مشتری در صورتی که مشتری در استانهای شمالی باشد مدت زمان بیشتری برای بارگیری و ارسال صرف می شود ولی سویای داخلی با سرعت بیشتری بارگیری و  ارسال می شود .

مشتریان محترم می توانند با توجه به شرایط موجود در بازار جهت تهیه سویا پرک برزیل یا نوع  داخلی  آن از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما  و برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ، اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایند . همچنین کارشناسان مجرب در واحد فروش در ساعات اداری آماده پاسخویی به سوالات مشتریان عزیز هستند .

در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با انواع محصولات داخلی و خارجی خوراک دام و طیور نیز می توانید از طریق لینک عضو کانال رسمی شرکت کهن ترید شوید و از آخرین اخبار این حوزه مطلع شوید .