خرید سویا پرک آرژانتین

خرید سویا پرک آرژانتین

سویا و انواع کنجاله های آن منبع مهم پروتئین برای خوراک دام و طیور است.امکان خرید سویا پرک آرژانتین در شرکت کهن ترید به صورت جزئی و کلی امکان پذیر است

سویا غالبا به صورت کنجاله برای خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد . سویا بهترین منبع برای تامین پروتئین مورد نیاز دام و طیور مخصوصا برای دام های نژاد شیرده هستند . سویا علاوه بر تاثیر زیادی که بر روی رشد حیوان دارد بر روی زردی تخم طیور نیز موثر است .کنجاله ها به صورت دان های آماده و غنی شده با سایر املاح ضروری در کارخانه تولید و قابل عرضه برای دامداران و مرغداران است .

کنجاله ها انواع مختلفی دارند، به دلیل افزایش مصرف سویا و کنجاله در دامداری ها و مرغداری ها واردات این محصولات نیز از کشورهای دیگر افزایش یافته است .

واردات سویا پرک آرژانتین تنها بخشی از تامین خوراک مورد نیاز دام است . در میان انواع کنجاله های سویا ، نوع پرک یا پودری آن مناسب ترین نوع هم برای طیور و هم برای بعضی از آبزیان از لحاظ سهولت مصرف است .

شرکت کهن ترید وارد کننده و صادر کننده انواع خوراک دام و طیور است، واردات سویا پرک آرژانتین و همچنین سایر محصولات از این کشور در بنادر جنوبی انجام می شود که بندر امام خمینی بیشترین سهم واردات این محصولات را به خود اختصاص داد ه است .

کشورهای وارد کننده سویا وکنجاله های سویا عبارت است از :

آرژانتین

برزیل

هند

بیشترین مصرف کنندگان سویا پرک ، مرغداران هستند . سویا و ذرت جزو وعده های مهم و اصلی برای دام و طیور محسوب می شود. در میان سویا و ذرت میزان پروتئین در سویا بیشتر از ذرت است و میزان چربی در ذرت بیشتر از سویا است .

شرکت بازرگانی کهن ترید جهت رفاه مشتریان گرامی ،اطلاعات مورد نیاز در مورد خرید سویا پرک آرژانتین  و انواع خوراک دام و طیور را علاوه بر روی سایت ، در کانال تلگرام نیز قرار داده است و همچنین اطلاعات بروز مربوط به قیمت نیز در این کانال قابل دسترس است . مشتریان گرامی در صورت تمایل نیز می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس حاصل نموده و مشاوره قبل از خرید نیز دریافت نمایند .