بنتونیت خوراک دام

خرید سویا پرک آرژانتین تضمینی از بندر

خرید سویا پرک آرژانتین تضمینی از بندر

سویا پرک شده مناسب برای مصرف دام و طیور است .خرید سویا پرک آرژانتین تضمینی از بندر در میان مصرف کنندگان به دلیل ضمانت کیفیت طرفداران زیادی دارد .

دانه سویا به دلیل روغنی بودن آن کاربرد مستقیمی برای حیوانات ندارد و بیشتر مصرف آن در درجه اول برای روغن گیری  است. دانه سویا با توجه به این اینکه روغن گیری می شود و کنجاله آن برای دام استفاده می شود با این وجود ارزش پروتئین خود را حفظ کرده و منبع بسیار خوبی برای تامین انرژی است . در واقع می توان دانه ذرت و سویا بع دلیل کاربرد های متعدد و بی نظیری که دارند به عنوان یکی اهرم اقتصادی هم در جهان شناخته شده و از این غلات صرفا یک خوراک یاد نمی شود .

خرید سویا پرک آرژانتین تضمینی از بندر با ضمانت کیفیت از کلیه بنادر جنوبی امکان پذیر است . سویا پرک نه تنها برای دام بلکه برای طیور به دلیل پودری بودن آن مناسب تر است و مصرف آن برای پرندگان راحت است. و کنجاله لوله ای یا فشنگی بیشتر مورد استفاده دام است .

مشتریان محترم می توانند کلیه اطلاعات مربوط به خرید سویا پرک آرژانتین تضمینی از بندر را از کارشناسان شرکت کهن ترید از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری دریافت کنند