خرید سویا پرک آرژانتین امسال چقدر است ؟

خرید سویا پرک آرژانتین امسال چقدر است ؟

قیمات کلیه خوراک های دام وارداتی ابتدا از کشور صادر کننده معین می شود و سپس در صنف مربوطه در کشور سایر هزینه ها بررسی و اعلام میشود. برای اینکه بدانید خرید سویا پرک آرژانتین امسال چقدر است لطفا عضو کانال تلگرام شوید.

دانه سویا به شکل های متفاوت از آرژانتین و سایر کشورهای دیگر وارد می شود :

  • دانه اصلی
  • پلیت
  • پرک
  • لوله ای یا فشنگی

سویا پرک شده یکی از فراورده های سویا پس از روغن گیری است که می تواند به عنوان یک کالا برای خوراک دام و طیور واردات و صادرات شود . سویا و ذرت دانه هایی هستند که به دلیل کاربردهای فراوان تجاری شده و از آن در مصارف مختلف استفاده می شود .سویا  طبیعت گرم و خشک دارد که در اکثر کشورهای گرم سیری به خوبی به عمل می آید و شرایط کاشت و برداشت آن نسبت به ذرت بهتر است و مورد استقبال بسیاری از کشاورزان قرار دارد .

خرید سویا پرک آرژانتین امسال چقدر است ؟ این سوالی است که اغلب دامداران و مرغداران ویا صاحبان مشاغلی که در پرورش و تکثیر پرندگانی مثل شترمرغ ، کبک و بلدرچین و … فعالیت دارند  پرسیده می شود و خرید با قیمت مناسب  یکی از دغدغه های آنهاست .

شرکت خوش نام کهن ترید با تجربه ای مفید در این زمینه شرایط خرید را برای مشتریان خود  مساعد نموده و می تواند راهنمای خوبی برای مشتریان عزیز باشد . برای اطلاع از نحوه خرید و همچنین برای اینکه مطلع شوید خرید سویا پرک آرژانتین امسال چقدر است می توانید با کارشناس فروش تماس بگیرید .