خرید سویا پرک آرژانتین از بندر امام

خرید سویا پرک آرژانتین از بندر امام

واردات سویا از آرژانتین در بنادر جنوبی از جمله بندر امام انجام می شود. خرید سویا پرک آرژانتین، با کیفیت عالی و قیمت مناسب در شرکت کهن ترید امکانپذیر است .

بندر امام بیشترین سهم واردات انواع کالاها را به خود اختصاص داده است . سویا و ذرت جزو کالاهای لاینکف واردات است و تامین نیاز کشور از طریق صادرات کشورهای دیگر انجام می شود .

کشورهای صادر کننده سویا و انواع کنجاله های آن به ایران عبارت است از :

آرژانتین

برزیل

هند

واردات سویا از هر سه کشور یادشده از طریق دریای آزاد و با کشتی انجام می شود که در بندر امام نیز تخلیه می شوند .بندر امام با ظریفیت پذیرش حدود 38 میلیون تن در سال ، جزو بزرگترین و مهمترین بندر تجاری کشور شناخته شده است و بیشترین سه مواردات و صادرات را به خود تخصیص داد ه است .

سویا به سبب برخورداری از پروتئین بالا مهمترین منبع پروتئین در میان دانه ها محسوب می شود . حدود 50 درصد از کل سهم املاح سویا را پروتئین تشکیل داده است و تنها 18 الی 20 درصد آن حاوی روغن است و مابقی آن را سایر املاح تشکیل داده اند .

سویا غالبا به شکل کنجاله برای خوراک دام و طیور مصرف می شود و خود دانه برای روغن گیری، آجیل ،تولید شیر سویا ، سس سویا و یا به شکل خمیری برای مصرف در انوع غذاها مصرف می شود .

در میان مصرف کنندگان سویا پرک آرژانتین، بیشتر مرغداران متقاضی این نوع کنجاله هستند و دلیل آن هم سهولت مصرف به دلیل پودری بودن برای انواع طیور است .

سویا طبیعت گرم و خشک دارد و تولید آن در مناطق گرمسیری بهترین کیفیت را دارد . براساس آزمایشات انجام شده بر روی سویا و انواع کنجاله ها نتایج نشان داده که نوع خاک و آب و هوای کشورهای مختلف بر روی کیفیت و نهایتا در قیمت این دانه تاثیرگذار است .

مشتریان محترمی که تمایل به تهیه سویا پرک آرژانتین را دارند می توانند از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید تماس حاصل نمایند و از مشاوره قبل از خرید برخوردار شوند .