خرید سویا پرک آرژانتین از بندر امام خمینی

خرید سویا پرک آرژانتین از بندر امام خمینی

سویا پرک از محبوب ترین خوراک ها برای انواع طیور است. خرید سویا پرک آرژانتین از بندر امام خمینی توسط مرغداران و همچنین دامداران به صورت عمده انجام می شود .

انواع کنجاله های سویا یکی از خوش خوراک ترین وعده های غذایی برای دام و طیور است . دامهای نژاد شیرده با توجه به میزان شیردهی بالایی که دارند ، انواع کنجاله های سویا و همچنین ذرت به عنوان اصلی ترین وعده غذایی برایشان بشمار می رود .

کشورهای وارد کننده سویا و انواع کنجاله ها عبارت است از :

آرژانتین

برزیل

هند

کلیه محصولات خوراک دام و طیور از کشورهای نامبرده شده در بندر امام خمینی وارد و پس از کنترل محصول در انبارها با شرایط استاندارد ذخیره و آماده بارگیری و توزیع به سایر استانها می شوند .واردات سویا پرک آرژانتین علاوه بر سایر خوراک ها، در طول سال با توجه به میزان مصرف سالانه انجام می شود .

بندر امام خمینی بزرگترین و فعالترین بندر تجاری در کل کشور است و سهم زیادی از واردات و صادرات کشور در این بندرصورت می گیرد.

سویا به جهت برخورداری از پروتئین فراوران مهمترین منبع تغذیه برای دام و طیور است. پروتئین در رشد حیوان نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و به همین علت مصرف کنجاله های سویا جزو خوراک لاینفک دام و طیور است . از کنجاله پرک برای خوراک آبزیان گوشتی نیز استفاده می شود . کنجاله پرک سویا حالت پودری دارد و هضم آن در انواع طیور و آبزیان آسان است .

مشتریان محترم می توانند جهت خرید سویا پرک آرژانتین  با مراجعه به صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید در ساعات اداری تماس نموده و اطلاعات لازم ازجمله شرایط ثبت سفارش و قیمت را کسب نمایند ، همچنین در صورت تمایل می توانند با عضویت در کانال تلگرام شرکت ، از اخرین  اخبار بروز این حوزه مطلع شوند .