خرید سویا پرک آرژانتین از بندر امام خمینی

 خرید سویا پرک آرژانتین از بندر امام خمینی

آرژانتین یکی از مهمترین کشورهای صادر کننده سویا به ایران است . خرید سویا پرک آرژانتین از بندر امام خمینی به دلیل راحتی استفاده برای طیور، توسط مرغداری ها هم انجام می شوند .

آرژانتین جزو کشورهای تولید کننده انبوه سویا می باشد که به کشورهای متقاضی صادر می کند . سویا نیز مانند ذرت جزو خوراک های مهم در جیره غذایی دام و طیور محسوب می شود.

با افزایش تقاضای مصرف و مکانیزه شدن دامداری و مرغداری ها تامین خوراک از  طریق ذرت و سویا می تواند گزینه بسیار خوبی باشد ، البته ذرت و سویا کاربردهای زیاد و فراورده های متعددی دارد که در حوزه تامین خوراک دام و طیور نقش پر رنگ تری دارد و همچنین واردات این محصولات بیشترین حجم را نسبت به سایر کالا ها در کشور مخصوصا بندر امام خمینی داشته است . خرید سویا پرک آرژانتین از بندر امام خمینی برای مشتریانی که در استانهای جنوبی هستند مقرون به صرفه تر خواهد بود و ضرورتی برای حمل به صورت زودبار ندارند و می توانند از حمل مدلل استفاده کنند.

آن دسته از مشتریانی هم ،که در استانهای شمالی هستند برای خرید سویا پرک آرژانتین از بندر امام خمینی می توانند از حمل زودبارشو استفاده کنند تا محصول درکمترین زمان ممکن به دستشان برسد .

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع خوراک های دامی داخلی و خارجی می توانند از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما، عضو کانال رسمی تلگرام شرکت شوند.