خرید سویا هندی عمده از بندر امام

خرید سویا هندی عمده از بندر امام

انواع کنجاله های سویا یکی از بهترین خوراک ها برای دام و طیور است. برای خرید سویا هندی عمده از بندرامام با قیمت مناسب می توانید به شرکت کهن ترید مراجعه نمایید .

برای آن دسته از مشتریانی که مصرف سالانه سویا یا کنجاله ن آنها زیاد است، سویا هندی عمده بسیار مقرون بصرفه تر خواهد بود . سویا هندی در بنادر جنوبی از جمله بندرامام وارد می شود. بیشترین سهم واردات خوراک دام و طیور در بندر امام انجام می شود و پس از بارگیری به سراسر استانها قابل توزیع می باشد .

ایران در مقایسه با سایر کشورها از خریداران عمده سویا و کنجاله آن از هند است که این حجم از واردات حدود 600هزار تن در ماه های گذشته بوده است . هند بزرگترین کشور صادر کننده سویا و کنجاله آن در کل آسیاست واین محصول حتی با محصولات آمریکای جنوبی نیز در رقابت است .

قیمت خرید سویا هندی عمده با توجه به قیمت روز دلار و نوع حمل و نقل برای مشتری متفاوت است .

کاربرد سویا علاوه بر خوراک دام و طیور برای تولید روغن گیاهی نیز استفاده می شود و اغلب استفاده سویا برای خوراک دام از کنجاله آن است که طی فرآیند روغن گیری بدست می آید و انواع مختلفی دارد .

به طور کلی انواع کنجاله سویا به سه شکل در بازار عرضه می شود :

لوله ای

پرک

پلت

مشتریان محترمی که قصد خرید سویا هندی عمده از بندرامام را دارند می توانند برای کسب اطلاعات دقیق تر از قیمت خرید به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان فروش در تماس باشند . همچنین مشتریان جهت تمایل به آشنایی با انواع خوراک های دام و طیور داخلی و خارجی می توانند عضو کانال تگرام شوند و از آخرین اخبار این حوزه برخوردار شوند .

برای دریافت مشاوره قبل از خرید ، کارشناسان فروش آماده پاسخگویی به سوالات مشتریا ن عزیز در ساعات ادرای هستند .