خرید سویا هندی تضمینی امسال

خرید سویا هندی تضمینی امسال

سویا هندی مهمترین و پرفروش ترین محصول کشاورزی در حوزه خوراک دام در آسیاست . خرید سویا هندی تضمینی امسال با قیمت مناسب در شرکت کهن ترید برای مشتریان فراهم می باشد.

هند دومین کشور تولید کننده انبوه محصولات کشاورزی مثل غلات و دانه های روغنی  در جهان است و هم اکنون نیز در حال افزایش سایر محصولات کشاورزی می باشد. همچنین هند بزرگترین تولید کننده سویا در جهان است که در سال های اخیر بیش از 10 میلیون تن تولید سویا داشته که بخشی از آن را به سایر کشورها از جمله ایران صادر نموده است . ایران سالانه به طور میانگین حدود 2.1 میلیون تن سویا واردات می کند و روند آن نیز رو به افزایش است .

کشورهایی که بیشترین واردات سویا به ایران ، از آنجا انجام می شود عبارت است از :

هند

برزیل

آرژانتین

واردات محصولات خوراک دام و طیور از طریق کشتی و در بنادر جنوبی کشورانجام می شود که غالبا در امام خمینی تخلیه شده و از آنجا به سایر استانها قابل توزیع می باشد . سویا هندی تضمینی با کیفیت مرغوب و البته با قیمت مناسب در شرکت بازرگانی کهن ترید  به صورت کلی و جزئی بفروش می رسد .همچنین علاوه بر سویای خارجی ، سویای داخلی نیز در انبار مازندران، اصفهان و کرمانشاه قابل خریداری می باشند .

با افزایش دامداری ها و مرغداری های صنعتی میزان نیازبه دان آماده  برای تامین خوراک دام و طیور افزایش یافته است و با توجه به عدم تامین کل نیاز کشور به این دان ها ، واردات هر ساله افزایش می یابد .

شرکت کهن ترید با همکاری متخصصین صنایع غذایی تلاش نموده تا با بهره وری هرچه بیشتر از منابع طبیعی موجود ،خوراک مورد نیاز دام و طیور را در داخل کشور تامین نماید . با انجام آزمایشات بر روی این منابع مثل کنجاله هسته زیتون ، خرما و … توانسته است تا خوراک مناسب و غنی شده از ویتامین و پروتئین لازم را تولید نموده و در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دهند و همینطور با تولید انبوه، درصدی از آن را به سایر کشورها صادر نمایند و حرکت موثری در گردش اقتصاد کشور داشته باشند .

مشتریان محترم جهت دریافت اطلاعات کاملتر از سویا هندی تضمینی می توانند به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناس فروش تماس حاصل نمایند و همچنین با عضویت در کانال تلگرام رسمی شرکت کهن ترید با سایر خوراک های تکمیلی دیگر نیز آشنا شوند .