خرید سویا هندی تضمینی از بندر

خرید سویا هندی تضمینی از بندر

هند بزرگترین کشور تولید کننده و صادر کننده سویای باکیفیت در جهان است ، خرید سویا هندی تضمینی از بندر در شرکت بازرگانی کهن ترید برای مشتریان عزیز فراهم است.

سویا به سبب داشتن میزان بالای پروتئین نقش بسیار مهمی در رشد دام و طیور دارد و جزو اصلی ترین خوراک محسوب می شود که در کنار سایر وعده ها گنجانده می شود .

واردات سویا به کشور به وسعت واردات ذرت نیست و درسالهای اخیر تولید این محصول در استانهای جنوبی افزایش یافته است و در انبارهای اصفهان ، کرمانشاه و مازندران در شرایط مطلوب ذخیره سازی می شوند .

کشورهای وارد کننده سویا به ایران عبارت است از :

هند

برزیل

آرژانتین

واردات محصولات از هر سه کشور ذکر شده در بنادر جنوبی و معمولا در بندر امام خمینی انجام می شود . ارسال کالا از بنادر جنوبی به مقصد مشتری نسبت به محصولات داخلی که در انبارهای اصفهان ،کرمانشاه و مازندران موجود است مدت زمان بیشتری طول می کشد تا به مقصد مشتری ارسال شود .

کشور هند بزرگترین تولید کننده سویا در جهان است و کیفیت و حجم تولید آن با سایر کشورها در آمیرکای جنوبی در رقابت است . سویا هندی تضمینی با بهترین کیفیت در شرکت بازرگانی کهن ترید قابل عرضه برای مشتریان است .

مصرف سویا و انواع کنجاله های آن برای خوراک دام و طیور متقاضیان زیادی دارد ، مخصوصا کنجاله پودری یا پرک به دلیل سهولت استفاده آن برای انواع طیور و حتی برای آبزیان خوراکی . مصرف سویا و انواع کنجاله ها علاوه بر رشد ، بر روی رنگ تخم طیور و گوشت آنها بسیار موثر است .

مشتریان محترم جهت  تهیه سویا هندی تضمینی به صورت کلی و جزئی  می توانند  با مراجعه به صفحه تماس با ما ،با کارشناسان فروش در ساعات اداری در تماس بوده و اطلاعات لازم مربوط به نحوه سفارش، نوع حمل و نقل و قیمت را کسب نمایند .