خرید سویا هندی از بندر امام

خرید سویا هندی از بندر امام

هند بزرگترین تولید کننده سویا در آسیای شمالی است. سویا هندی در بنادر جنوبی وارد می شود که برای خرید از بندر امام می توانید به شرکت کهن ترید مراجعه نمایید.

سویا هند با کشورهای آمریکای جنوبی نیز در رقابت است . واردات سویای هند به ایران در یک سال اخیر به 500هزارتن رسیده است . دسترسی هند از طریق کشتی به ایران از آبهای آزاد می شود و در بنادر جنوبی ازجمله بندر امام پهلوگیری می کنند .

سویا از پروتئین بیشتری نسبت به ذرت برخوردار است و حتی کنجاله های آن نیز از پروتئین لازم برخوردار هستند .غالبا از سویا به صورت کنجاله برای خوراک دام و طیور استفاده می شود . این محصول برای انواع طیور بسیار عالی است و تاثیر بسزایی بر روی رنگ تخم و گوشت طیور دارد . اهمیت مصرف این دانه به دلیل تاثیر فراوان بر روی رشد حیوارید سویا ین مخصوصا گاوهای شیری دارد .

با مکانیزه شده دامداری و مرغداری ها تامین خوراک نیز به صورت سنتی انجام نمی شود و از دان های آماده و غنی شده در وعده های غذایی دام و طیور استفاده می شود تا حیوان رشد بیشتری داشته باشد و انرژی مورد نیازش تامین شود .

این محصول مورد توجه و استقبال مرغداری ها و کلیه مشاغلی که پرورش انواع طیور گوشتی دارند و حتی پرورش آبزیان نیز قرار گرفته است. مشتریان می توانند برای خرید سویا هندی به شرکت کهن ترید مراجعه نمایند و این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه نمایند .

علاوه بر واردات سویا از هند انواع کنجاله های آن نیز به کشور وارد می شود .

انواع کنجاله های موجود در بازار 3نوع متفاوت است :

فشنگی یا لوله ای

پودر یا پرک

پلت یا صفحه ای

مشتریان گرامی که قصد تهیه خوراک دام یا طیور از جمله سویا را دارند می توانند از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان مجرب واحد فروش در تماس بوده و اطلاعات لازم جهت خرید سویا هندی را دریافت کنند .