خرید سویا هندی از بندر امام خمینی

خرید سویا هندی از بندر امام خمینی

سویا هندی یکی از محصولات پرطرفدار در آسیای شمالی است .مشتریان خرید این محصول را از بندر امام خمینی سالانه و با حجم زیادی انجام می دهند .

سویا هندی مهمترین محصول در آسیای شمالی است که با توجه به تولید انبوه ، به سایر کشورهای درخواست کننده صادر می شود و حتی با سویای امریکای جنوبی نیز در رقابت است،سویا همچنین مهمترین دانه از لحاظ برخورداری از پروتئین مورد نیاز برای انسان و حیوانات است . جالب توجه این است که سویا به دلیل فراورده های متعددی که در صنایع غذایی دارد میزان مصرف آن سالانه افزایش می یابد و بعد از غلات ، ذرت و سویا با ارزش ترین دانه در دنیا شناخته شده است .

به غیر از هند ، واردات سویا از این کشورها نیز انجام می شود:

آرژانتین

برزیل

سویا گیاه بسیار سازگار با محیط و نیاز به آب کمی دارد ، با توجه به طبع گرم و خشک آن غالبا در مناطق گرمسیری کیفیت و رشد بهتری دارد، به همین دلیل کشاورزان تمایل زیادی به کاشت سویا نسبت به ذرت دارند.

انواع فراورده های سویا عبارت است از :

روغن

آرد

شیر سویا

لوبیای آجیلی

کنجاله و …

خرید سویای هندی معمولا از بندر امام خمینی انجام می شود .سویا و کلیه محصولات خوراک دام از هند ،برزیل و آرژانتین در بنادر جنوبی تخلیه می شوند که بندر امام خمینی بیشترین سهم دریافت این کالاها را به خود اختصاص داده است .

مشتریان محترم برای خرید سویا هندی از بندر امام خمینی کافی است با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید تماس گرفته و به مقدار مورد نیاز به صورت عمده یا جزئی سفارش خود را به ثبت برسانند .

همچنین مشتریان عزیز می توانند در صورت تمایل به آشنایی با سایر خوراک های تکمیلی داخلی برای مصرف دام و طیور در لینک کانال تلگرام کهن ترید عضو شوند.