خرید سویا هندی از بنادر کشور

خرید سویا هندی از بنادر کشور

پروتئین موجود در سویا یکی از مهمترین فاکتورهای اهمیت این دانه است . خرید سویا هندی از بنادرکشور با قیمت مناسب در شرکت کهن ترید امکان پذیر است .

هند بزرگترین کشور تولید کننده سویا در آسیاست که این محصول با سایر کشورهای دیگر در رقابت است .

در سالهای اخیر واردات سویا و انواع کنجاله های آن به کشور، رشد زیادی داشته است . کلیه محصولات خوراک دام از هند به بنادر جنوبی وارد می شوند که بندر امام مهمترین و بزرگترین بندر تجاری فعال در کشور است که بیشترین سهم واردات کالاهای اساسی مخصوا خوراک دام را به خود اختصاص داده است .

تولید سویا نسبت ذرت در ایران توجیه اقصادی بیشتری دارد و با توجه به طبیعت این دانه که بیشتر گرم است با اقلیم ایران سازگاری بیشتری دارد و اغلب کشاورزان تمایل بیشتری نسبت به کاشت این دانه دارند . هم اکنون در بیشتر استانهای جنوبی کشور کاشت این دانه بسیار مهم خوشبختانه رو به افزایش است .

تولید کنجاله برای دام و طیور در داخل کشور نیز انجام می شود و در انبارهای مازندران ، اصفهان و کرمانشاه ذخیره می شود که ارسال آن برای مشتری در صورت فوری بار بودن  نهایتا طی 2  الی 3 روز بارگیری و ارسال می شود  ولی در صورت خرید سویا هندی از بنادر کشور معمولا بیشتر از 3 هفته زمان خواهد برد .

سویا مصارف و کاربردهای متعددی دارد و این مسئله یکی از مهمترین دلایل برای به انبوه رساندن تولید آن در کشورهایی است که شرایط آن را داشته باشند .

انواع فرآورده های سویا عبارت است از :

روغن سویا

شیر سویا

لوبیای آجیلی

سس سویا

کنجاله و …

به طور کلی می توان گفت محصولات و فراورده های سویا به شکل  تخمیری و غیر تخمیری هستند ، ویتامین های ضروری بیشتری نسبت به ذرت دارد و جزو مهمترین جیره غذایی دام ، طیور و آبزیان است .

مشتریان محترمی که تمایل به خرید سویا هندی دارند جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمایند