خرید سویا تضمینی امسال

خرید سویا تضمینی امسال

سویا در میان داته های روغنی بیشترین منبع پروتئین و مهمترین جیره غذایی برای دام و طیور محسوب می شود.خرید سویا تضمینی امسال با قیمت مناسب در شرکت بازرگانی کهن ترید قابل انجام است .

پروتئین موجود در سویا مهمترین ویژگی این دانه است و فراورده های زیادی دارد . برای تامین خوراک دام و طیورغالبا از کنجاله سویا استفاده می شود . کنجاله ، تفاله ای است که پس از فرآیند روغن کشی از دانه سویا بدست می آید و با توجه به نوع دستگاه متفاوت است .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

لوله های

پرک

پلت

در میان کنجاله های سویا ، پرک و پودری مناسب ترین نوع به لحاظ سهولت در استفاده  برای مصرف طیور است . سویا طبیعت گرم و خشک دارد و مناطق گرمسیری بهترین شرایط برای تولید این دانه هستند . تولید سویا در کشور نسبت به سویا بیشتر مورد استقبال کشاورزان قرار گرفته است و با توجه به سازگاری این دانه با شرایط آب و هوای ایران و کمتر بودن آفات آن کاشت این دانه در سالهای اخیر در استانهای جنوبی رونق خوبی گرفته است .

تولید سویا نسبت به ذرت در کشور از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است و نیاز به آب کمتری دارد .

شرکت بازرگانی کهن ترید با سابقه درخشان در واردات و صادرات انواع خوراک های دام و طیور تلاش در تولید داخلی نیز نموده است و با بهره برداری از منابع موجود به تولید خوراک با کیفیت برای دام و طیور نیز پرداخته و به کشورهای همسایه نیز صادر می نماید. مشتریان گرامی برای خرید سویا تضمینی امسال می توانند با مراجعه به شرکت بازرگانی کهن ترید  و یا از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش سفارش خود را ثبت نمایند. برای این منظور لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .

شما می توانید برای کسب اطلاعات کامل تر،در مورد خرید سویا تضمینی امسال با کارشناسان فروش در ساعات اداری تماس حاصل نموده و مشاوره لازم قبل از خرید را دریافت نمایید .