انواع سویا مدلل

خرید سویا تضمینی از بندر

واردات انواع سویا درجه یک و درجه دو در بنادر جنوبی انجام می شود. خرید سویا تضمینی از بندر را می توانید در شرکت بازرگانی کهن انجام دهید .

سویا یکی از محبوب ترین دانه ها در جهان است که کاربردها و فراورده های زیادی دارد ، تولید انبوه این دانه به دلیل ارزش بسیار زیادی که دارد از نظر اقتصادی بسیا الی ر مقرون به صرفه و سود آور است .

ترکیب سویا به گونه ای است که مقدار کمی روغن نزدیک به 18 درصد آن را تشکیل می دهد وپروتئین حدود 50درصد و مابقی آن نظیر آهن ، پتاسیم ، کلسیم و .. را تشکیل می دهد.

کاربردهای سویا عبارت است از :

روغن سویا

شیرسویا

سس سویا

خمیر سویا

و …

واردات سویا به کشور توسط شرکت های زیادی ازجمله شرکت بازرگانی کهن انجام می شود . شرکت بازرگانی کهن به غیر از واردات، به تولید و صادرات خوراک دام و طیور داخلی نیز پرداخته است و علاوه بر فروش سویا وارداتی ، نوع داخلی آن نیز در این شرکت به فروش می رسد.

سویا غالبا به شکل کنجاله برای تامین خوراک دام و طیور مصرف می شود ، کنجاله های سویا با وجود فرآیند روغن کشی ، حاوی مقدار مناسبی پروتئین است  و در وعده های اصلی خوراک دام و طیور کنجانده می شود. خرید سویا تضمینی بدون واسطه و با کیفیت مرغوب یکی از دغدغه های همیشگی مصرف کنندگان ازجمله دامداران و مرغداران می باشد .

مشتریان گرامی می توانند برای خرید سویا تضمینی به شرکت بازرگانی کهن مراجعه نموده و سفارش خود را به صورت عمده یا جزئی ثبت نمایند . جهت ثبت سفارش می توانید به صورت مستقیم به شرکت مراجعه نمایید و یا با کارشناسان فروش شرکت بازرگانی کهن در تماس باشید، برای برقراری ارتباط می توانید به صفحه تماس با ما ،مراجعه نمایید .