انواع سویا مدلل

خرید سویا تضمینی از بندر امام

خرید سویا تضمینی از بندر امام

تهیه خوراک با کیفیت و قیمت مناسب ازجمله خرید سویا تضمینی از بندر امام مهمترین مسائلی است که دامداران و مرغداران صنعتی با آن مواجه هستند .

علاوه بر ذرت ، سویا نیز جزو خوراک  و جیره های مهم  دام و طیور محسوب می شود که به سبب برخورداری از پروتئین بالا مهمترین منبع پروتئین گیاهی محسوب می شود و تاثیر بسزایی در رشد دام و طیور می گذارد .

نحوه استفاده سویا برای دام ، طیور و حتی آبزیان بصورت کنجاله است . در واقع کنجاله همان تفاله بدست آمده از فرایند روغن گیری از دانه سویا است .

تهیه سویا از کشورهای مختلف برای مصارف متعددی انجام می شود که روغن گیری یکی از آنهاست . دانه سویا نسبت به سایر دانه های روغنی دیگر از میزان چربی کمتری برخوردار است ولی پروتئین بیشتری دارد .این ویژگی بسیار مهم  و تنوع زیاد فراورده های آن موجب شده تا کشورهای زیادی تولید این دانه را به میزان انبوه رسانده و به سایر کشورهای دیگر نیز صادر کنند .

کشورهای صادر کننده سویا به ایران عبارت است از :

هند

آرژانتین

برزیل

سویا طبیعت معتدل و رو به گرم و خشک دارد و در مناطق گرمسیری بهترین سازگاری را داشته و نیاز به آب کمتری نسبت به ذرت دارد .واردات سویا از کشورهای دیگر به ایران نسبت به ذرت کمتر است و هم اکنون در بسیاری از استانهای جنوبی تولید این دانه افزایش یافته است.

برای مصرف کنندگان خوراک دام و طیور ،تهیه خوراک با کیفیت و ارزان در سریع ترین زمان ممکن یکی از اصلی ترین دغدغه ها محسوب می شود ، شرکت بازرگانی کهن ترید با ایجاد نمودن شرایط مساعد برای مشتریان عزیز ، خرید سویا تضمینی را با قیمت بسیار مناسب در طول سال برای عزیزان فراهم می نماید مشتریان می توانند محصول مورد نیاز خود را به صورت کلی یا جزئی تهیه فرمایند .

برای اطلاع از قیمت ها و شرایط  خرید سویا تضمینی و دیگر محصولات داخلی و خارجی در شرکت بازرگانی کهن ترید می توانید در ساعات اداری با کارشناسان مجرب در حوزه فروش تماس حاصل نمایید . برای برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .