خرید سویا برزیل و آرژانتین تضمینی از بندر

خرید سویا برزیل و آرژانتین تضمینی از بندر

برزیل و آرژانتین صادر کننده سویا به ایران هستند.شرکت تجاری کهن ترید واردات این محصول را به دفعات انجام می دهد وخرید سویا تضمینی برای مشتریان را فراهم می سازد.

کشورهای برزیل و آرژانتین در آمریکای جنوبی ،تولید کننده انبوه ذرت و سویا هستند که صادرات به ایران از طریق آبهای آزاد و با کشتی انجام میشود . قابل ذکر است با افزایش رو به رشد دامداری ها و مرغداری ها و نیاز به تامین خوراک ، کنجاله ها نیز نقش مهمی در تامین خوراک دام و طیور داشته اند .

در صنعت غذایی امروز و با پیشرفت تکنولوژی ، برای تامین خوراک دام و طیور دیگر از روش دستی و سنتی نمی توان استفاده نمود و مستلزم استفاده از شیوه های نوین هستیم . پرورش انواع طیور و دام ، مخصوصا گاوهای شیری لازم است تا از خوراکی استفاده شود که در وهله اول تامین انرژی کند و بر روی رشد وزن تاثیری خوبی داشته باشد و در وهله دوم سایر ویتامین و املاح ضروری برای دام و طیور را تامین نماید .

برای خرید سویا تضمینی با قیمت مناسب و کیفیت بالا می توانید به شرکت کهن ترید مراجعه نمایید و محصول مورد نیاز را به صورت جزئی یا کلی تهیه فرمایید .

کاربردهای دانه سویا در صنایع غذایی امروز، فراتر از یک دانه لوبیاست و همین امر سبب بالا رفتن اهمیت آن و تولید به مقدار انبوه و حتی صادرات به سایر کشورهاست .

انواع فراورده های سویا که مصرف انسانی و هم حیوانی دارد  عبارت اند از :

روغن گیری و تولید کنجاله دام

آجیل سویا

شیرسویا

سس سویا

خمیر سویا (جایگزین گوشت قرمز )و …

مشتریان گرامی برای خرید سویای تضمینی از بنادر کشور می توانند با مراجعه به صفحه به تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس فرمایند و اطلاعات لازم را جهت خرید کسب نمایند .