خرید سویا برزیل و آرژانتین از بندر امام خمینی

خرید سویا برزیل و آرژانتین از بندر امام خمینی

واردات سویا از برزیل و آرژانتین اغلب در بندر امام خمینی انجام می شود، خرید سویا برزیل و آرژانتین را می توانید در طی سال از طریق شرکت بازرگانی کهن انجام دهید

سویا در میان دانه های روغنی به سبب برخورداری از میزان بالای پروتئین، اهمیت بسیار بالایی دارد و امروزه از آن به عنوان یک اهرم اقتصادی نیز استفاده می شود .

سویا طبیعت گرم و خشک دارد و در مناطق گرمسیری سازگاری بسیار زیادی دارد و نیاز به آب کمی هم دارد . با توجه به آزمایشات انجام شده بر روی انواع سویا ها در مناطق مختلف مشخص شده است که نوع خاک و آب و هوا بر روی کیفیت  سویا بسیار موثر است .

شرکت بازرگانی کهن از سال 1393 تا کنون در حوزه واردات و تولید خوراک دام فعالیت داشته و مفتخر است تا بهترین خدمات و محصولات را به مشتریان عزیز ارائه دهد ، شرکت کهن در تلاش است تا مطالب مفیدی را در حوزه خوراک دام و طیور جهت بالابردن اطلاعات علاقه مندان و مشتریان در سایت ارائه دهد.

مشتریان می توانند قبل از خرید به سایت مراجعه کرده و مطالب مربوط به سویا، ذرت و سایر خوراک های تکمیلی را مطالعه فرمایند .

واردات سویا از سه کشور به ایران انجام می شود :

هند

آرژانتین

برزیل

واردات سویا  از کشورهای نامبرده شده  از طریق آبهای آزاد و فقط در بنادر جنوبی انجام می شود که اغلب هم دربندر امام تخلیه می شوند .

مشتریان می توانند خرید سویا برزیل و آرژانتین یا سایر خوراک ها را از بازرگانی کهن به صورت کلی و جزئی و با قیمت مناسب تهیه نمایند . فروش مستقیم انواع خوراک ها در این شرکت همواره موجب جلب رضایت مشتریان و پرداخت هزینه کمتر شده است . جهت کسب اطلاع کامل از شرایط خرید سویا برزیل و آرژانتین می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان فروش شرکت بازرگانی کهن تماس حاصل نمایید .