خرید سویا برزیل و آرژانتین از بندر امام

خرید سویا برزیل و آرژانتین از بندر امام

بندر امام خمینی دریافت کننده انواع خوراک دام ازجمله سویاست . برای خرید سویا برزیل و  آرژانتین از بندر امام می توانید به شرکت بازرگانی کهن ترید مراجعه فرمایید .

دو کشور برزیل و آرژانتین در آمریکای جنوبی تولید کننده انبوه ذرت و سویا هستند و علاوه بر تامین نیاز خود ، صادرات به سایر کشورها ازجمله ایران نیز انجام می شود . این کشورها با داشتن شرایط مساعد کشاورزی بزرگترین تولید کننده های سویا و ذرت هستند و صادرات این دانه ها به کشورهای زیادی انجام می شود.

در ایران بیشتر نیاز کشور به سویا و ذرت از طریق واردات این کشورها انجام می شود که علاوه بر این کشورها هند  صادر کننده سویا به ایران است . هند بزرگترین تولید کننده سویا در جهان است و این محصول با محصولات برزیل و آرژانتین در رقابت است .

کیفیت ذرت و سویا در کشورهای مختلف متفاوت است و دلیل آن هم نوع  آب و هوا و خاک است . کیفیت بر روی قیمت  این دانه ها بسیار موثر است .سویا طبیعت گرم و خشک دارد و در مناطق گرمسیری رشد مطلوب تری دارد.

با توجه به مصرف زیاد این دانه ها در کشور و عدم تامین در داخل کشور ،ملزم به واردات آنها هستیم .

کشورهای وارد کننده سویا به ایران عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

هند

محصولات وارداتی از هر سه کشور یاد شده تنها از طریق کشتی و آبهای آزاد وارد بنادر جنوبی می شوند . بندر امام بزرگترین و فعال ترین بندر دریافت کننده سویا و ذرت از این کشورهاست . در سالهای اخیر علاوه بر واردات سویا ، تولید داخلی سویا در استانهای جنوبی کشور افزایش خوبی داشته است و امید است که بتوان با مدیریت منابع موجود در تولید سویا به میزان انبوه رسیده و صادرات نیز انجام می شود .

شرکت بازرگانی کهن ترید ، امکان خرید سویا برزیل و آرژانتین از بندر امام را با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب برای مشتریان عزیز فراهم نموده است .

مشتریان گرامی که تمایل به تهیه  سویا برزیل و آرژانتین دارند می توانند با کارشناسان فروش در تماس باشند و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایند. برای برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.