انواع سویا مدلل

خرید سویا برزیل عمده از بندر امام

خرید سویا برزیل عمده از بندر امام

سویا برزیل بخشی از صادرات این محصول به کشور است ، خرید سویا برزیل عمده از بندر امام را می توانید به صورت مستقیم از شرکت کهن ترید انجام دهید .

برزیل از لحاظ منابع طبیعی مثل آب و هوا و خاک بسیار غنی است و محصولات کشاورزی از جمله ذرت و سویا در این کشور به تولید انبوه می رسد . ذرت و سویا دو محصول بسیار مهم و پر کاربرد در عصر امروز است که و صرفا به عنوان یک ماده غذایی قلمداد نمی شود ودرواقع می توان گفت ، در اقتصاد و تجارت بسیار حائز اهمیت و درآمد زا هستند .

با تغییرات اساسی در روند کشاورزی و همینطور در صنایع غذایی روشهای نوین جایگزین روشهای سنتی شده است ، پرورش دام و طیور و ماهی های خوراکی از روش سنتی به شکل مکانیزه انجام شده و تامین خوراک نیز اغلب از روش سنتی به شکل دان های آماده انجام می شود .

شرکت بازرگانی کهن ترید واردات سویا برزیل و سایر کشورهای دیگر را بر اساس حجم سفارشات مشتری و میزان مصرف سالانه انجام می دهد و به مقصد مشتریان در سراسر استانها توزیع می نماید .

مشتریان می توانند خرید سویا برزیل عمده را با کیفیت عالی و قیمت مناسب تهیه نمایند . خرید مستقیم انواع خوراک دام از شرکت نیک نام کهن ترید به مشتریان این اطمینان را می دهد که سفارش خود را با قیمت مناسب و در موعد مقرر دریافت می کنند .

ارسال کالا به مقصد مشتری  به دو شکل انجام می شود :

دیر بارشو

زودبارشو

مشتریانی که تمایل به خرید سویا برزیل عمده یا خرد از بندر امام  دارند می توانند جهت کسب اطلاعات کاملتر از شرایط خرید ، قیمت و نحوه ارسال به صورت زودبارشو یا دیر بارشو با کارشناسان مجرب شرکت کهن ترید در تماس بوده و مشاوره لازم را دریافت نمایند .

برا ی برقراری ارتباط می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید و در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با سایر محصولات داخلی نیز می توانید با استفاده از لینک، عضو کانال تلگرام شرکت شوید