خرید سویا برزیل تضمینی از بندر امام

بخشی از نیاز کشور به سویا از طریق واردات برزیل انجام می شود .خرید سویا برزیل تضمینی از بندر امام با قیمت مناسب در شرکت بازرگانی کهن امکان پذیر است

واردات ذرت و سویا از کشور برزیل ، از طریق آبهای آزاد و در بنادر جنوبی انجام می شود که اغلب در بندر امام است . بندر امام بزرگترین و مهمترین بندر تجاری در کشور است و سالانه بیش از 30 میلیون تن پذیرش کالا دارد .

بخش اعظمی از واردات سویا و ذرت مربوط به تامین خوراک دام و طیور می باشد ، میزان واردات سویا نسبت به ذرت کمتر است و تولید سویا در داخل کشور ازجمله استانهای جنوبی رو به افزایش است .

سویا طبیعت گرم و خشک دارد ودر مناطق گرمسیری بهترین سازگاری را داشته و نیاز به آب زیادی هم ندارد .

شرکت بازرگانی کهن واردکننده انواع خوراک دام و طیور از کشورهای دیگر و همینطور تولید کننده و صادر کننده به کشورهای همسایه می باشد .خرید سویا ، ذرت و سایر خوراک ها با کیفیت های متفاوت و البته با قیمت مناسب برای مشتریان امکان پذیر است . سویا برزیل تضمینی یکی از محصولاتی است که در شرکت بازرگانی کهن مخاطبان زیادی دارد و با توجه به کیفیت درجه یک معمولا به صورت عمده خریداری می شود.

سویا یکی از دانه هایی است که بیشترین پروتئین گیاهی را دارد و از اینرو جزو مهمترین جیره های غذایی برای دام مخصوصا گاو و گوسفندان شیرده بشمار می آید .

کشورهای وارد کننده سویا به ایران عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

هند

مشتریان  گرامی می توانند جهت خرید سویا برزیل تضمینی، به صفحه تماس با ما ،مراجعه نموده وبا کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند و مشاوره قبل ازخرید را دریافت نمایند .

همچنین در صورت تمایل به آشنایی با سایر خوراک های تکمیلی از طریق لینک کانال تلگرام شرکت کهن ، عضو شده و از اخبار بروز این حوزه استفاده نمایند .