خرید سویا از بنادر کشور

خرید سویا از بنادر کشور

میزان خرید سویا از بنادر کشور به میزان مصرف سالانه بستگی دارد، واردات سویا نسبت به ذرت محدودتر است و غالبا در بنادر جنوبی انجام می شود .

سویا مهمترین منبع پروتئین گیاهی است که هم مصرف انسانی دارد و هم حیوانی . سویا غالبا به شکل کنجاله برای مصرف دام و طیور استفاده می شود .

کنجاله ها با توجه نوع دستگاه روغن گیری انواع متفاوتی دارند :

لوله ای

پلت

پرک

سویا طبیعت گرم و خشک دارد و در منطق گرمسیری سازگاری بسیار زیادی دارد و نیاز به آب آن کمتر است . علاوه بر واردات سویا از کشورهای دیگر ، تولید سویا در استانهای جنوبی نیز در سالهای اخیر افزایش بیشتری داشته است .

تولید سویا و ذرت در سراسر دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است و علاوه بر مصرف انسانی برای تامین خوراک دام و طیور نیز بسیار ارزشمند است .

واردات سویا به ایران از سه کشور انجام می شود :

هند

آرژانتین

برزیل

سویای وارداتی غالبا در بنادر جنوبی ازجمله بندر امام تخلیه می شوند و سپس آماده بارگیری و ارسال به مقصد مشتری در سراسر استانها می شود. خرید سویا از بنادر کشور در شرکت کهن ترید با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت امکان پذیر است .

مشتریان محترم شرکت کهن ترید می توانند با مراجعه حضوری یا تلفنی، مشاوره لازم برای خرید سویا را دریافت نمایند . برای برقراری ارتباط با کارشناسان فروش می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .

کارشناسان مجرب در واحد فروش شرکت کهن ترید در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیزهستند، همچنین در صورت تمایل به آشنایی با سایر خوراک های تکمیلی دام و طیور داخلی و خارجی، می توانید از طریق لینک عضو کانال تلگرام شرکت کهن ترید شوید و از اخبار بروز این حوزه برخوردار شوید .