عنوان مطلب

آرژانتین یکی از کشورهای تولید کننده انبوه ذرت و سویا در آمریکای جنوبی است.خرید سویا آرژانتین تضمینی امسال با کیفیت مرغوب در شرکت بازرگانی کهن امکان پذیر است.

میزان واردات سویا نسبت به ذرت کمتر است و تنها از 3 کشور واردات سویا انجام می شود . منشا رویش سویا در آسیا بوده و به تدریج در کشورهای دیگر رواج پیدا کرده است .

سویا در میان دانه های دیگر از روغن کمتر و پروتئین بیشتری برخوردار است و به همین دلیل بهترین منبع برای تامین خوراک دام و طیور است . پروتئین مهمترین عامل رشد حیوان است و حتی تاثیر چشمگیری بر روی رنگ تخم طیور و گوشت دارد .

سویا نیاز به آب زیاد ندارد و تولید آن در مناطق گرمسیری کیفیت بهتری دارد . کشورهایی که شرایط تولید ذرت و سویا به میزان انبوه دارند از این فرصت برای تولید این دانه های مهم و پرکاربرد استفاده کرده و به سایر کشورهای متقاضی صادر می کنند .

کشورهای وارد کننده سویا به ایران شامل :

هند

آرژانتین

برزیل

واردات سویا  از این سه کشور از طریق آب های آزاد و در بنادر جنوبی ازجمله بندر امام خمینی انجام می شود . به غیر از واردات تولید داخلی سویا دراستانهای جنوبی کشور نیز انجام می شود و در انبارهای اصفهان ، مازندران و کرمانشاه ذخیره می شوند .

اغلب مشتریان تمایل دارند برای خرید سویا آرژانتین ،سفارش خود را به صورت زود بار شو ثبت نمایند تا در سریع ترین زمان ممکن محصول خود را دریافت نمایند . به طور معمول مصرف سویا به صورت کنجاله برای دام و طیور مصرف می شود .

براساس آزمایشات انجام شده کنجاله سویا به میزان قابل توجهی حاوی پروتئین و سایرمواد معدنی می باشد که برای خوراک دام و طیور مناسب می باشد .

مشتریان محترم می توانند جهت خرید سویا آرژانتین به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان واحد فروش شرکت بازرگانی کهن تماس حاصل نمایند تا از مشاوره قبل از خرید استفاده نمایند .