سویا مدلل

خرید سویا آرژانتین تضمینی از بندر

خرید سویا آرژانتین تضمینی از بندر

در حال حاضر سویا از کشور آرژانتین و به بنادر جنوبی وارد می شود . خرید سویا آرژانتین تضمینی از بندر ،توسط شرکت کهن ترید عرضه می شود .خرید سویا آرژانتین تضمینی از بندر  به صورتی است که از لحاظ کیفیت در بالاترین سطح خود قرار دارد و مشتری با اطمینان بیشتری نسبت به خرید اقدام می کند .

تهیه سویا به دو صورت کلی انجام می شود :

  • داخلی
  • خارجی

روغنگیری سویا اغلب در کرمانشاه انجام می شود و کنجاله آن در انبار نگهداری و به فروش می رسد که معمولا یک الی دو روزه به دست مشتری می رسد ، ولی سویا وارداتی بیشتر از کشور آرژانتین و در بنادر جنوبی عرضه می شود که مدت زیادی طول خواهد کشید تا به دست مشتری برسد. موقعیت کشور آرژانتین در آمریکای جنوبی قرارگرفته است و از طریق آبهای آزاد می تواند به بندر امام واردات انجام دهد

فرآورده های سویا پس از ذرت بهترین منبع غذایی و تامین پروتئین است . از پودر سویا برای خوراک طیور و آبزیان هم مورد استفاده قرار می گیرد . امروزه با بالارفتن تکنولوژی و پیشرفت صنایع غذایی ، از تمام محصولات کشاورزی معمولا بهینه استفاده میشود که موجب بالارفتن تنوع محصولات تکمیلی و فرآورده های آن می شود .

شرکت کهن تجارت اطلاعات بسیار قوی و کاملی در مورد محصولات دامی توسط کارشناسان خود در سایت قرار میدهد که علاقه مندان و صاحبان این کسب و کار می توانند از این اطلاعات بهره مند شوند و مدیریت هزینه بهتری داشته باشند .

جهت تکمیل اطلاعات خود می توانید به سایر بخش ها مراجعه فرمایید و برای کسب اطلاع از نحوه خرید سویا آرژانتین تضمینی از بندر با کارشناسان فروش در ساعات اداری تماس بگیرید