خرید سویا آرژانتین تضمینی از بندر امام

خرید سویا آرژانتین تضمینی از بندر امام

سویا جزو حبوبات پرکاربرد در صنعت غذایی انسانی و حیوانی است. خرید سویا آرژانتین تضمینی از بندر امام برای مشتریانی که سایر فرآورده های سویا را تولید می کنند مناسب است .

سویا برای تامین غذای حیوانی به صورت کنجاله مصرف می شود . کنجاله همان پسمانده سویا پس از فرایند روغن گیری است که با توجه به نوع دستگاه روغن گیری،  به سه شکل به دست می آید .

دسته بندی کنجاله سویا :

  • پرک
  • پلیت
  • لوله ای (فشنگی)

خرید سویا آرژانتین تضمینی از بندر امام برای بسیاری از مشتریان مطلوب و به عنوان یک مکمل در کنار ذرت محسوب می شود و استقبال زیاد آن باعث افزایش تولید سویا داخلی و  واردات آن از سایر کشورها می باشد .

آرژانتین یکی از کشورهای تولید کننده انبوه سویا در آمریکای جنوبی است و برای صادرات به ایران از آب های آزاد و بنادر جنوبی استفاده می شود . بندر امام وسیع ترین و مهمترین بندر در میان بنادر شمالی و جنوبی کشور است و صادرات و واردات در این بندر بسیار پرنقش و پر رونق است ،بازرگانان زیادی از این بندر برای صادرات و واردات کالا استفاده می کنند.

شرکت کهن ترید با تجربه مفید در طول این سالها توانسته خدمات شایسته ای را در حوزه تامین خوراک دام و طیور به مشتریان همیشگی ارائه دهد .مشتریان عزیز می توانند برای اطلاع از نحوه خرید سویا آرژانتین تضمینی از بندر امام به طور مستقیم با کارشناسان فروش در تماس باشند و مشاوره لازم قبل از خرید را دریافت کنند .