خرید سویا آرژانتین امسال چقدر است؟

خرید سویا آرژانتین امسال چقدر است؟

بخشی از خرید سویا کشور،از آرژانتین انجام می شود.اطلاع از اینکه قیمت امسال چقدر است یکی از سوال های متداول مشتریان است که در بازرگانی کهن قابل استعلام است.

تامین سویا در کشور هم به صورت تولید داخلی انجام می شود و هم از طریق واردات کشورهای دیگر که همیشه در بنادر جنوبی از جمله بندر امام انجام می شود.

کشورهای وارد کننده سویا به ایران شامل :

آرژانتین

برزیل

هند

میزان واردات سویا آرژانتین و سایر کشورها به میزان مصرف سالانه و حجم سفارش ها بستگی دارد . با افزایش مصرف و افزایش دامداری ها و مرغداری های صنعتی تامین خوراک هم به صورت مکانیزه و به صورت دان های آماده انجام می شود که سویا در میان این خوراک ها از ارزش و اهمیت ویژه ای به لحاظ داشتن پروتئین  بالا برخورار است .

بخشی از تامین سویا در کشور از طریق افزایش تولید در استانهای جنوبی انجام می شود . تولید سویا در داخل کشور نسبت به تولید ذرت مقرون به صرفه تر بوده است و توجیه اقتصادی دارد .

سویا سازگاری زیادی با مناطق گرمسیری دارد و نیاز به فراوانی هم ندارد از این رو تولید در استانهای جنوبی قابل انجام است . خرید سویا آرژانتین بخش دیگری تامین سویاست .واردات این محصول  از آرژانتین با توجه به اینکه  تنها راه دسترسی ، آبهای آزاد است در بنادر جنوبی تخلیه می شوند .

سویا غالبا به صورت کنجاله برای خوراک دام و طیور استفاده می شود و جزو جیره های اصلی نیز بشمار می رود. ارزش غذایی این دانه به دلیل برخورداری از 50 درصد پروتئین که عامل رشد در حیوان است بسیار بالا و حائز اهمیت است .

مشتریان عزیز می توانند خرید سویا آرژانتین  را از شرکت بازرگانی کهن با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام دهند و در موعد مقرر، در مقصد دریافت کنند . همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت دقیق خرید و نحوه ثبت سفارش به صورت عمده یا جزئی به صفحه تماس با ما ،مراجعه فرمایند وبا کارشناسان فروش در تماس باشند .