خرید سویا آرژانتین از بندر امام

خرید سویا آرژانتین از بندر امام

تامین نیاز کشور به سویا از طریق واردات انجام می شود،خرید سویا آرژانتین مرغوب و با قیمت مناسب مهمترین دغدغه مصرف کنندگان است .

آرژانتین یکی از کشورهای تولید کننده انبوه سویا در آمریکای جنوبی است که علاوه بر تامین نیاز کشور خود بخشی از تولید سویا را به سایر کشورهای درخواست کننده از جمله ایران صادر می کند . امروزه کشورهایی که از موقعیت کشاورزی خوبی برخوردار هستند صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای دیگر، نقش مهمی در درآمد  و گردش اقتصادی آنها ایفا می کند .

صادرات سویای آرژانتین از طریق کشتی و در بنادر جنوبی ارسال می شود که بندرامام بیشترین سهم واردات را در میان سایر بنادر به خود اختصاص داده است .

کشورهای واردکننده سویا به ایران عبارت است از :

آرژانتین

برزیل

هند

سویا از لحاظ  پروتئین درصد بیشتری نسبت به ذرت دارد و غالبا برای استفاده خوراک دام و طیور از کنجاله آن استفاده می شود. کنجاله همان تفاله سویاست که پس از فرایند روغن گیری از آن بدست می آید و سه نوع است .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

لوله  ای

پرک

پلت

علاوه بر واردات دانه سویا از آرژانتین و سایر کشورها ، کنجاله آن نیز جهت تامین خوراک دام و طیوروارد می شود . ذرت و سویا تاثیر بسیار موثری بر روی تخم طیور ، رشد و رنگ گوشت طیور و دام دارد و بسیار خوش خوراک است . سویا و انواع کنجاله های آن یکی از اصلی ترین و مهمترین جیره غذایی برای دام و طیور و حتی آبزیان محسوب می شود و به دلیل پروتئین موجود در سویا تاثیر زیادی بر روی رشد می گذارد . خرید سویا آرژانتین در شرکت بازرگانی کهن ترید برای مشتریان عزیز به  صورت جزئی یا عمده با قیمت مناسب امکان پذیر است .

مشتریان محترم می توانند جهت خرید سویا آرژانتین به شرکت کهن ترید مراجعه نموده و یا از طریق تماس با کارشناسان فروش ، سفارش خود را ثبت نمایند و همینطور از مشاوره قبل از خرید نیز برخوردار شوند . برای برقراری ارتباط با کارشناسان لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید