خرید سویا آرژانتین از بنادر کشور

خرید سویا آرژانتین از بنادر کشور

آرژانتین صادر کننده سویا به ایران است که دسترسی آن برای ارسال بنادر جنوبی است . خرید سویا آرژانتین از بنادر کشور در شرکت کهن ترید با مناسبترین قیمت امکان پذیر است.

آرژانتین یکی از سه کشور صادر کننده خوراک دام و طیور ازجمله سویا ، از آمریکای جنوبی است محصولات وارداتی ازکشورهایی که با کشتی و از آبهای جنوب ارسال می شوند در بنادر جنوبی تخلیه شده و از آنجا به سایر استانها توزیع خواهد شد

سالانه حجم وسیعی از انواع محصولات خوراک دام وارد کشور می شود که بیشترین محل دریافت این محصولات بندر امام خمینی است . بندر امام خمینی بزرگترین و مهمترین بندر فعال تجاری در کل کشور است که اغلب کالاها در این بندر وارد یا صادر می شوند .

به غیر از بندر امام خمینی، بندر بوشهر نیز جزو بنادر دریافت کننده خوراک دام و طیور از جنوب کشور است .

سویای تولید شده در کلیه کشورها در دو نوع وارد بازار می شود  :

دانه سویا

انواع کنجاله ها

واردات سویا نسبت به ذرت در کشور کمتر است و هم اکنون تولید این دانه در استانهای جنوبی کشور افزایش یافته است . کاشت و پرورش این دانه نسبت به ذرت شرایط بهتری دارد و نیاز به مصرف آب کمتری هم دارد .

در شرکت بازرگانی کهن ترید ،امکان خرید سویا آرژانتین از بنادر جنوبی  کشور وهمچنین سویای داخلی مرغوب با کیفیت وقیمت مناسب برای مشتریان فراهم شده است و طی سال می توانند محصول مورد نظر به صورت جزئی یا کلی خریداری نمایند .

مشتریانی که قصد خرید سویا آرژانتین را دارند می توانند با مراجعه به  صفحه تماس با ما ، از طریق شماره تماس های ذکر شده در این صفحه با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نموده و راهنمایی های لازم قبل از خرید را کسب نمایند .