خرید ذرت روس زودبار بندر

خرید ذرت روس زودبار بندر

مصرف کنندگان زیادی متقاضی خرید ذرت روس زودبار بندر هستند تا بتوانند در سریعترین زمان ممکن محصول مورد نظر را دریافت نمایند، حمل و نقل به روش زودبار هزینه بیشتری نسبت به دیربار دارد.

روسیه مهمترین کشور واردکننده ذرت به ایران است  ، کوتاهی مسیر حمل و نقل و سهولت دسترسی از مهمترین دلایل انتخاب شرکت های بازرگانی برای واردات ذرت روس است .

ذرت در مناطق معتدل سازگاری بسیار زیادی دارد و همچنین نیاز به آب و فراوان از مهمترین  شرایطی است که تولید انبوه  ذرت به آن نیاز دارد . ذرت در صنایع غذایی امروز بسیار ارزشمند است و فراورده های متعددی از آن بدست می آید .

تولید ذرت در سراسر دنیا انواع متفاوتی دارد که دو نوع آن بیشترین تولید را دارد :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

بیشترین سهم واردات ذرت به کشور ، از نوع دامی و برای تامین خوراک دام و طیور است . افزایش تقاضا برای مصرف، رابطه مستقیمی با افزایش واردات و یا تولید دارد .تهیه ذرت روس زودباربرای مشتریانی که در استانهای شمالی کشورهستند مورد استقبال زیادی قرار دارد .

ذرت دامی نسبت به غیر دامی مصارف بیشتری دارد و آن هم به دلیل تولید فراورده های متعدد است . مهمترین وجه تمایز بین ذرت دامی و غیر دامی میزان رطوبتی است که در آین دانه وجود دارد .

انواع فراورده های ذرت دامی عبارت است از :

روغن ذرت

آرد ذرت

ترتیلا

نشاسته و …

مشتریان محترمی که تمایل به تهیه ذرت روس زودبار دارند می توانند با مراجعه به شرکت بازرگانی کهن ترید به صورت حضوری و یا تلفنی سفارش خود را ثبت نموده و در موعد مقرر در مقصد دریافت نمایند . برای برقراری ارتباط می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما ، اطلاعات تماس را مشاهده نمایید و همچنین در صورت تمایل به دریافت اخبار بروز خوراکهای تکمیلی با استفاده از لینک ، عضو کانال تلگرام شرکت کهن ترید شوید .